Impreza w stylu Pin-Up - jak zorganizować retro party?

Styl Pin-Up nadal jest bardzo popularny w modzie, ale też stylistyce imprez. W stylu Pin-Up warto zorganizować Wieczór Panieński, ale świetnie sprawdzi się również na babskim party, urodzinach czy imieninach. Najważniejsze jest to, że w takim stylu mogą bawić się dziewczyny w każdym wieku. Świetnie pasuje zarówno do młodych, jak i dojrzałych kobiet :-)

Czym charakteryzuje się styl Pin-Up? To przede wszystkim mocne czerwone usta, czarne kreski na powiekach, kobiece sukienki w kropki i bandany na włosach. Dzisiaj prezentujemy Wam pomysł na imprezę w stylu Pin-Up w czerwono-czarnej kolorystyce, z mnóstwem kropek i dziewczęcych gadżetów :-)Na imprezę w stylu Pin-Up warto wybrać przede wszystkim efektowne dekoracje stołu. Będą one praktycznym i ładnym dodatkiem, który ułatwi sprzątanie po babskim party. Na stole warto wykorzystać kubeczki w kropki, talerzyki i serwetki w tym samym stylu. Możecie pokusić się również o upieczenie tortu dla solenizantki bądź Panny Młodej i ozdobienie go wisienkami czy wstążkami w kropki :-). Nie zapominajcie również o wyróżnieniu bohaterki imprezy. Na Wieczór Panieński warto wybrać specjalny kieliszek dla Panny Młodej, który wyróżni ją spośród dziewczyn.


https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,10668,kubeczki_papierowe_czerwone_w_biale_groszki_8szt.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,10669,talerzyki_papierowe_czerwone_w_biale_groszki_pin_up_18cm_8szt.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,7754,serwetki_biale_groszki_pin_up_33x33_20szt.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,13471,kieliszek_z_nadrukiem_przyszla_panna_mloda_pin_up_girl.htm


Udana impreza nie może obyć się bez słodkości. Przygotowaliśmy dla Was przepyszne ciasteczka z wróżbą, które kryją w środku niespodziankę oraz kolorowe lizaki z naklejkami. Możecie wykorzystać również apetyczne galaretki w czerwonym kolorze, które posłużą także jako dekoracja.

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,8158,ciasteczko_z_wrozba_pin_up_etykieta_.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,8159,lizaki_na_panie_ski_pin_up_etykiety_10szt.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,13479,lizaki_owocowe_okragle_10szt_rozne_smaki.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,13476,galaretki_zelki_w_sloiczku_truskawkowe.htm


https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,11046,pudelka_na_popcorn_slodycze_pin_up_6szt.htm


https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,11043,foremki_na_muffinki_pin_up_6szt.htm

W pomieszczeniu obowiązkowo muszą znaleźć się balony na panieński w kropki oraz dekoracyjne rozety w stylu Pin-Up. Rozwieście je nad stołem lub wykorzystajcie jako gadżet do zdjęć z imprezy! 

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,7125,balony_czerwone_w_biale_kropki_30cm_6szt.htmhttps://www.pinkdrink.pl/sklep,71,10435,balony_czarne_w_biale_kropki_30cm_6szt.htm

Jeżeli wybrałyście motyw Pin-Up na Wieczór Panieński nie zapomnijcie o prezencie. Prezent na panieński powinien być zabawny, humorystyczny, ładny i praktyczny. Szczególnie polecamy kacówkę, którą możecie wypełnić ulubionym alkoholem Panny Młodej czy wałek z zabawnym napisem, który przyjaciółka wykorzysta w małżeństwie :-) 

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,13475,prezent_dla_panny_mlodej_w_drewnianym_pudelku_kacowka_pin_up.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,71,13478,walek_na_meza_pin_up_etykieta_.htm


Podstawą jest również stylizacja. Włóżcie kobiece sukienki w kropki, a na głowę załóżcie opaski z kokardą czy bandany, które sprawią, że poczujecie się jak gwiazdy z dawnych latach!

Jak widać styl Pin-Up idealnie pasuje nie tylko na Wieczór Panieński, ale praktycznie na każdą imprezę w gronie dziewczyn :-). Koniecznie dajcie nam znać, czy podoba Wam się nasza aranżacja i która z Was spróbuje zastosować ją u siebie :-)


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.