Prezent na panieński - wałek czyli niezbędny przyrząd gospodyni domowej ;)

Jak wiadomo, niezbędnym elementem wieczoru panieńskiego jest wręczanie prezentów przyszłej Pannie Młodej. Często decydujecie się na bieliznę lub erotyczne akcesoria. Równie chętnie kupujecie jednak różnego rodzaju zabawne gadżety, które w humorystyczny sposób traktują sprawy związane z małżeństwem i relacjami między mężem i żoną.
O prezentach na wieczór panieński mogłyście już poczytać we wpisie: Prezent na wieczór panieński – niezbędnik dla Panny Młodej.

Jednym z naszych najpopularniejszych zabawnych gadżetów - prezentów dla przyszłej Panny Młodej jest wałek do ciasta. Nie jest to jednak zwyczajny wałek sugerujący, że gwiazda wieczoru panieńskiego wkrótce stanie się kurą domową. Nasze wałki ozdobione są specjalną etykietą ze śmiesznymi grafikami oraz napisami takimi jak "Niech to będzie Ci podporą gdy mąż wróci późną porą" lub "Wałek na leniwego chłopa".Dla tych z Was, które lubią nieco bardziej odważne i pikantne gadżety mamy też wałek z... niespodzianką ;)


Wszystkie nasze wałki - prezenty na wieczór panieński można zobaczyć na stronie: http://www.pinkdrink.pl/sklep,szukaj.htm?a=s&sna=wa%C5%82ek

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.