Kartka na buziaczki - super pamiątka z wieczoru panieńskiego!

Kto wybiera się wkrótce na wieczór panieński? Jeśli taka impreza niedługo Was czeka, mam dla Was idealny dodatek do prezentu dla przyszłej Panny Młodej! :) Zamiast tradycyjnej kartki z życzeniami, możecie podarować jej mega fajną kartkę z miejscem na Wasze buziaczki! 

O co chodzi? Z jednej strony kartki znajduje się kolorowa grafika w zebrę i usta w różnych odcieniach, różu, czerwieni i fioletu. Natomiast Z DRUGIEJ STRONY oprócz kolorowej ramki i napisu znajdziecie dużo wolnego miejsca na Wasze własne odciski ust!

Niech każda z Was pomaluje usta kolorową pomadką (najlepiej będzie, jeśli użyjecie różnych kolorów i odcieni) i odciśnie buziaka w wolnym miejscu na kartce. Nie zapomnijcie też o podpisaniu swojego odcisku!
Dodatkowo, z każdej strony kartkę zdobi napis "BUZIACZKI NA POŻEGNANIE ŻYCIA SINGIELKI"

Samo pozostawianie i porównywanie odcisków to fajna zabawa, ale jeszcze bardziej zachwyci Was efekt końcowy! W dodatku kartka, którą dostanie od Was gwiazda wieczoru będzie unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Będzie to rewelacyjna pamiątka Waszego szalonego wieczoru!Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.