Prawda czy wyzwanie? Gra idealna na wieczór panieński.

Jeśli organizujesz wieczór panieński i szukasz pomysłu na zabawę, która zaangażuje wszystkich, wywoła dużo śmiechu i szybko zintegruje różne koleżanki przyszłej Panny Młodej to zacznij od gry „Prawda czy wyzwanie?. Jest to zabawa znana już dzieciom ze szkoły podstawowej i na pewno niejedna z Was bawiła się w nią siedząc po lekcjach z koleżankami. Oczywiście na potrzeby wieczoru panieńskiego, gra powinna przybrać trochę pikantniejszą formę i poruszać inne tematy :)


Zasady gry są bardzo proste. Każda z dziewczyn po kolei wybiera jedną z dwóch opcji: pytanie lub wyzwanie. Jeśli wybierze pytanie, reszta grupy może zapytać ją, o co tylko chce a ona musi powiedzieć prawdę. Przed rozpoczęciem możecie ustalić jakieś zasady i ograniczenia, tak żeby każda z Was czuła się swobodnie. W końcu ma to być dobra zabawa ;)
Jeśli dana osoba wybierze wyzwanie, reszta dziewczyn daje jej zadanie do wykonania. Tutaj możecie popuścić wodze fantazji i poszaleć :)
Główną rolę na wieczorze panieńskim pełni oczywiście przyszła Panna Młoda więc możecie przyjąć zasadę, że na każde Wasze pytanie czy zadanie, na nią będą przypadać 3 :)

Wymyślając pytania i zadania możecie popuścić wodze fantazji, ale gdybyście miały kłopoty, poniżej podaję kilka przykładów. :)

Pytania:
  1. Jak pieszczotliwie zwracacie się do siebie z chłopakiem/narzeczonym?
  2. Najdziwniejsze miejsce w jaki to robiliście?
  3. Ilu facetów widziało Cię nago?
  4. Z kim i kiedy pierwszy raz się całowałaś?
  5. Czy kiedykolwiek wpadłaś w kłopoty z policją?
Zadania:
  1. Poproś faceta przy barze, aby postawił ci drinka
  2. Zdejmij część bielizny nie wychodząc z pomieszczenia
  3. Poproś jakiegoś chłopaka o drobne do automatu z prezerwatywami
  4. Zdobądź numer telefonu do faceta, którego imię rozpoczyna się na określoną literę
Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.