10 piosenek, które rozkręcą Waszą imprezę - idealna playlista na wieczór panieński!

Wieczór panieński to przede wszystkim rewelacyjna zabawa w perfekcyjnie dobranym towarzystwie. Aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, musicie jednak pamiętać o dopracowaniu kilku szczegółów. Jeżeli zarezerwowałyście już najlepsze miejsce, zorganizowałyście zabawy, wystylizowałyście się zgodnie z wybranym motywem przewodnim a przyszłą Pannę Młodą obdarowałyście zabawnymi i nieco zawstydzającymi gadżetami, brakuje Wam już tylko idealnej muzyki! :)

Na wieczór panieński najodpowiedniejsze są imprezowe hity i piosenki nawiązujące do tematów żeńskiej przyjaźni oraz tak zwanego „girl power”. :) Nie unikniemy też oczywiście przebojów o miłości. Najlepiej, aby były to znane piosenki, które każda z Was może znać i lubić. Niekoniecznie muszą to jednak być najnowsze hity, osobiście uważam, że najlepiej jest przemieszać klasyki z nowościami.

Pierwszym punktem na mojej liście idealnych piosenek na wieczór panieński jest nieśmiertelny utwór Cyndi Lauper - „Girls Just Want To Have Fun”. Jest to ponadczasowy hit, który wprowadzi Was dobry nastrój i klimat wieczoru panieńskiego. :)A oto cała playlista:

1. Cyndi Lauper - „Girls Just Want To Have Fun”
2. Kool & The Gang - „Ladies Night”
3. Beyonce - „Single Ladies”
4. Shania Twain - „Man! I Feel Like A Woman”
5. Madonna - „Like a Virgin”
6. Justin Timberlake - „Sexy Back”
7. Spice Girls - „Wannabe”
8. Rihanna - „We Found Love”
9. Right Said Fred - „I'm Too Sexy”
10. Black Eyed Peas - „I Gotta Feeling”

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.