Ekscytujący pomysł na wieczór panieński - wspólna sesja w buduarze!

Ważnym wydarzeniom w życiu, takim jak dzień ślubu i wesela nieodłącznie towarzyszy robienie zdjęć. Niemal każda Para Młoda decyduje się też na wspólną sesję nie tylko ślubną, ale i narzeczeńską. Takie fotografie są wspaniałą pamiątką na całe życie, do której każdy chętnie wraca. Ważnym wydarzeniem dla każdej przyszłej Panny Młodej jest też oczywiście wieczór panieński, który spędza z najbliższymi znajomymi, przyjaciółkami, siostrami. Zorganizowanie wspólnej sesji zdjęciowej mogłoby być więc również ciekawym rozwiązaniem na spędzenie tego typu imprezy.

Źródło: daniphotography.com
Jeśli jesteście odpowiedzialne za zorganizowanie wieczoru panieńskiego i zdecydujecie się na zatrudnienie fotografa, warto pomyśleć nad konkretnym motywem sesji oraz scenerią. Jednym z wielu pomysłów może być sesja buduarowa. Zrobione ze smakiem i umiarem zdjęcia w zmysłowej, koronkowej bieliźnie, satynowych koszulkach, gorsetach i pończochach będą dla Was rewelacyjną pamiątką i oryginalnym sposobem na wspólne spędzenie czasu.

Jeśli zdecydujecie się na sesję buduarową, powinnyście zadbać nie tylko o zmysłowe stroje, ale też rozmaite dodatki oraz odpowiednie wnętrze, które będzie tłem dla wspólnych zdjęć. Jeśli chodzi o miejsce, najlepszym rozwiązaniem na kameralny wieczór panieński oraz tego typu sesję zdjęciową będzie wynajęcie apartamentu w hotelu. Zapewni to Wam dyskrecję oraz odpowiednią scenerię dla zdjęć w buduarze.

Podczas kreowania Waszych buduarowych stylizacji, nie możecie oczywiście zapomnieć o fryzurach i makijażu. Możecie je wykonać samodzielnie, pomagając sobie nawzajem lub zatrudnić do tego profesjonalnego fryzjera i makijażystę. Zobaczycie, że już sam etap przygotowań będzie świetną zabawą! :) 

Źródło: daniphotography.com
Źródło: daniphotography.com
Źródło: storyboardwedding.com
Źródło: storyboardwedding.com
daniphotography.com
daniphotography.com
Źródło: kerryly.com
Źródło: storyboardwedding.com

Do sesji buduarowej idealnie pasować będą akcesoria w stylu Moulin Rouge lub vintage. Do bielizny możecie dobrać na przykład kokieteryjne kapelusiki z woalkami lub piórkami czy kolorowe boa z piór. Tego rodzaju dodatki wzbogacą aranżację i sprawią, że Wasze zdjęcia nabiorą wyjątkowego charakteru. Pasujące do sesji opaski i kapelusiki na wieczór panieński znajdziecie tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,52,welony_opaski_kapelusze.htm?p=1. Wachlarze oraz boa z piór na wieczór panieński możecie obejrzeć tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,57,akcesoria_i_gadzety.htmJeśli chodzi o napoje i przekąski idealne będą drinki z dodatkiem szampana, koreczki, kolorowe, elegancko przystrojone babeczki lub na przykład makaroniki.

Źródło: storyboardwedding.com
Źródło: storyboardwedding.com
Źródło: storyboardwedding.com

Waszą buduarową sesję zdjęciową możecie podzielić na części, tak aby każda z dziewczyn miała kilka indywidualnych ujęć i zakończyć ją wspólnymi fotografiami, które będą dla Was wspaniałą pamiątką wieczoru spędzonego w gronie najbliższych przyjaciółek!

daniphotography.com
Źródło: daniphotography.com
Źródło: daniphotography.com
Źródło: storyboardwedding.com

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.