Wieczór panieński pod znakiem (różowej) pantery ;)

Każda udana i dobrze zorganizowana babska impreza potrzebuje motywu przewodniego. :) Jeśli chodzi o ciuchy i różnego rodzaju akcesoria, bardzo modny w ostatnim czasie był wzór w panterkę. Sama jestem jego fanką, choć wiem, że nie można z nim przesadzić, ryzykując wygląd starszej pani o złym guście lub Cruelli De Mon. ;) Idealnym usprawiedliwieniem żeby na maksa wykorzystać gadżety z nadrukiem w panterkę jest wieczór panieński. Na tej imprezie wolno wszystko ;)

Jeśli zdecydujesz, że motywem przewodnim na organizowanym przez Ciebie wieczorze panieńskim będzie właśnie panterka, musisz zadbać o odpowiednie dekoracje. Wystarczy, żeby przygotowane przez Ciebie dodatki posiadały odpowiedni nadruk i jednolitą kolorystykę. Mogą to być na przykład przypinki dla dziewczyn, naklejki na pudełeczka do upominków, etykietki przy lizakach czy baner do zawieszenia na ścianie. Różne, fajne akcesoria na wieczór panieński, które na pewno pomogą Ci stworzyć odpowiedni wystrój w stylu Wild Night znajdziesz tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,67,wild_night.htm
Pamiętaj jednak, że dekoracje to nie wszystko! Fajnym pomysłem jest przekazanie wszystkim dziewczynom, które będą na imprezie żeby odpowiednio się wystylizowały. Możecie ubrać się w sukienki w panterkę lub dobrać do stroju dodatki z tym wzorem – buty, torebkę, apaszkę itd. Możecie też przynieść to wszystko do domu przed wyjściem na imprezę i powymieniać się :)

Źródło: Pinterest.com

Źródło: www.imtheitgirl.com

Źródło: vivid-drama-natasha.blogspot.com
Jeśli planujecie cały wieczór panieński spędzić na babskiej imprezie w domu, dobrym pomysłem jest też wspólne malowanie paznokci w panterkowy wzór. Wspólne robienie manicure i pedicure ma też cudowne właściwości integrujące, co będzie przydatne zwłaszcza jeśli dziewczyny obecne na imprezie znają doskonale przyszłą Pannę Młodą, ale niekoniecznie znają dobrze siebie nawzajem. Łącząc siły i zdolności cukiernicze możecie też upiec razem panieński tort lub ciasteczka oblane lukrem w panterkowy wzór. W końcu, to żadna tajemnica, że na każdym babskim wieczorze musi znaleźć się czekolada, lody lub inne słodycze ;)Żródło: sweetlilmorsels.com

Żródło: etsy.com
Jeśli planujecie szaloną imprezę na mieście, idealnym zakończeniem domowego before party będzie dojazd do klubu w wielkim stylu. Czym dojechać do klubu podczas imprezy, na której motywem przewodnim jest panterka, jeśli nie wozem Różowej Pantery? ;)

Źródło: celebritylimoky.com

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.