Jakie dekoracje wybrać na wieczór panieński w stylu Pin-Up?

Styl Pin-Up bardzo często wykorzystywany jest na wieczorach panieńskich. O stylizacjach dla dziewczyn pasujących do tego motywu pisałam już między innymi we wpisie "Wieczór panieński w stylu Pin-Up - sprawdźcie, jak zrobić idealną fryzurę!". Do przygotowania perfekcyjnej imprezy, oprócz odpowiednich ciuchów, makijażu i uczesania potrzebować będziecie jednak także dekoracji! :)

W stylu Pin-Up bardzo często wykorzystywane jest połączenie trzech kolorów: czerwonego, granatowego oraz białego. Właśnie te kolory wykorzystaliśmy w dekoracjach, które dla Was przygotowaliśmy, i które możecie obejrzeć poniżej.Jak wiadomo, na imprezach najlepiej sprawdzają się jednorazowe naczynia. Na wieczór panieński w stylu Pin-Up wybraliśmy czerwone talerzyki i widelce oraz serwetki - białe w czerwone groszki lub z motywem marynarskim.


Oczywiście, nie możecie obyć się też bez kubeczków na napoje. ;) Do drinków przydadzą się też słomki. Możecie wybrać czarne z personalizowaną etykietą lub słomki papierowe, które idealnie pasują do dekoracji w stylu Pin-Up.


Stół dodatkowo możecie udekorować takimi gadżetami jak tabliczka - rezerwacja na stolik z imieniem przyszłej Pany Młodej i datą imprezy oraz małymi upominkami dla wszystkich dziewczyn, które pojawiły się na panieńskim. Mogą to być na przykład małe pudełeczka z etykietą, przewiązane kokardką w wybranym kolorze - na przykład czerwonym.


Nie zapomnijcie też o gadżetach dekorujących wnętrze. W pomieszczeniu, w którym odbywa się impreza możecie zawiesić na przykład biało-czerwono-niebieską girlandę a na drzwiach - karteczkę z napisem "Facetom wstęp wzbroniony. Wszystkie gadżety i dekorację są oczywiście ozdobione grafikami w Pin-Up'owym stylu!
Jeśli podobają Wam się nasze dekoracje na wieczór panieński w stylu Pin-Up, zapraszam tu: http://www.pinkdrink.pl/sklep,71,pin_up_girl.htm

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.