Najfajniejsze dodatki na panieński dla przyszłej Panny Młodej

Wieczór panieński to impreza, na której przyszła Panna Młoda powinna błyszczeć najbardziej. Dziewczyny organizujące zabawę nie mogą zapomnieć o gadżetach i dodatkach do stroju, które wyróżnią największą gwiazdę wieczoru i sprawią, że poczuje się wyjątkowo. 

Fajnym dodatkiem będzie satynowa szarfa lub kotylion z napisem "Przyszła Panna Młoda". Dzięki takim odznaczeniom, bohaterka wieczoru poczuje się jak prawdziwa miss :)


Szarfę na wieczór panieński możecie znaleźć na stronie: http://www.pinkdrink.pl/sklep,56,8166,szarfa_przyszla_panna_mloda_biala.htm


Innym mega fajnym gadżetem są różnego rodzaju opaski i nakrycia głowy z welonem. Może to być diadem
lub diabelskie rogi.W dodatkach na wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej często pojawia się również motyw korony. Może być na przykład połączony z rogami lub występować na zabawnych okularachOstatnim gadżetem dla przyszłej Panny Młodej jest super koszulka z napisem "Bride" wysadzanym kryształkami Swarovskiego. Jest tonie tylko świetny dodatek na panieński, ale i super pamiątka po imprezie!


Koszulka na panieński dla przyszłej Panny Młodej do obejrzenia tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,85,6899,koszulka_krysztalki_swarovskiego_biala.htm

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

1 komentarz:

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.