Gra na wieczór panieński


Zobaczcie jaką grę na panieński poleciła mi jedna z moich znajomych :-) W grę najlepiej zagrać, gdy organizujesz panieński w domu. Jest prosta do przygotowania, angażuje wszystkich na wieczorze panieńskim i sprawi, że wszyscy uśmieją się do łez.
Podczas zabawy należy wykazać się odwagą i szczyptą szaleństwa. A oto, co należy zrobić, aby przygotować grę z zadaniami na wieczór panieński.

Przygotowania:

Jeżeli jesteś organizatorką wieczoru panieńskiego to zadanie należy do Ciebie. Zanim spotkacie się na wieczorze panieńskim narysuj planszę z polami od 1 do 10 – im więcej pól tym zabawa będzie trwała dłużej. Możesz ozdobić ją według własnej fantazji i tak, aby pasowała do motywu przewodniego Waszej zabawy. Aby zagrać musimy najpierw narysować planszę z polami od 1 do 10 – im więcej pól, tym zabawa będzie trwała dłużej. Na małych karteczkach przygotuj pytania - w ten sposób, aby pytania nie były widoczne i rozłóż je na stole lub wrzuć do pojemnika. 

Źródło: Pinterest.com

Zasady:

W grze biorą udział wszystkie dziewczyny, które pojawiły się na wieczorze panieńskim. Pierwsza z nich rzuca kostką, przesuwa swój pionek o określoną liczbę oczek i losuje zadanie. Im wyższe oczko tym lepiej - prędzej pokonamy całą planszę. Na planszy możemy również zaznaczyć pola szczęśliwe typu "jesteś zwolniona z zadania" lub "przesuwasz się o 3 pola do przodu". Raz wylosowanych zadań nie wrzucamy z powrotem do miski.

Zadania mogą być rozmaite – wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Możesz zaprosić koleżankę do wspólnego wymyślania. Ale pamiętaj, że im mniej z Was zna zadania, tym większa będzie niespodzianka!
Jeżeli jest Was więcej i chcecie, żeby zabawa trwała dłużej – potrzebna będzie większa liczba zadań. Za inspirację mogą posłużyć Wam wesołe karty do gry na wieczór panieński. Dobrym pomysłem będzie też. Wykorzystanie zabawnych gadżetów – np. butelki ze smoczkiem na panieński, kieliszków do shotów lub wesołych lizaków z Willym :) Te i inne gadżety, które urozmaicą Wasze panieńskie zadania znajdziecie, na stronie PinkDrink.pl

Źródło: PinkDrink.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.