Wąsy i usta – popularny motyw na wieczór panieński i nie tylko!

Już jakiś czas temu, wąsy i usta opanowały internet, nasze domy i garderobę. Na pewno same zauważyłyście, że ten motyw znaleźć można dosłownie wszędzie i niemal na wszystkim! Ja chciałam Wam przede wszystkim pokazać jak motyw wąsów i ust wykorzystać można na wieczorze panieńskim. Wybrałam jednak dla Was też kilka innych zdjęć obrazujących to wąsate szaleństwo. :) Jak widzicie poniżej, wąsy i usta znajdują się na ubraniach, pościeli, ręcznikach i wielu innych przedmiotach codziennego użytku!Wąsy i usta mogą stać się też motywem przewodnim Waszej babskiej imprezy. Mi osobiście, najbardziej podobają się naklejki wąsy i usta na wieczór panieński, bo można je nakleić na wszystko! Możecie ozdobić nimi wysyłane do dziewczyn zaproszenia, kieliszki, w których będziecie pić kolorowe drinki i wiele innych rzeczy. Wszystko zależy od Waszego pomysłu.

Innym bardzo fajnym pomysłem są słomki z przymocowanymi wąsami i ustami. Nie sposób się nie śmiać widząc swoje koleżanki, które pijąc mają przy twarzy czarne, zakręcone wąsiki, wygląda to naprawdę zabawnie. Oczywiście, te które chcą, mogą zdecydować się na słomki z ustami. :) Słomki na wieczór panieński wąsy i słomki na wieczór panieński usta znajdziecie na stronie PinkDrink.pl.

Wąsami i ustami możecie też udekorować przygotowywane przez siebie babeczki lub ciasteczka. Wspólne pieczenie to fajny pomysł na wspólne spędzenie czasu podczas wieczoru panieńskiego. Oczywiście, możecie też przygotować je wcześniej a na babskiej imprezie już tylko zajadać się i pić drinki z palemką :) ...albo słomką z wąsami... ;)Kolejnym hitem są tekturowe wąsy i usta przymocowane do drewnianych patyczków. Można przykładać je do twarzy tak samo jak maskę na balu karnawałowym. Wzorów jest bardzo dużo więc możecie się nawzajem wymieniać. Gadżety na patyczkach, podobnie jak naklejki, można wykorzystać przy robieniu zdjęć. Wspólna sesja na wieczorze panieńskim to bardzo fajna sprawa i rewelacyjna pamiątka dla przyszłej Panny Młodej i całej reszty.

Zachęcam Was do zabawy i eksperymentowania z gadżetami. Może tylko nie męczcie za bardzo domowych zwierzaków. ;)


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.