Oryginalne drinki na wieczór panieński - takich jeszcze nie próbowałaś! ;)

Jak wiadomo, wieczór panieński to impreza, na której powinna panować ogólna wesołość i dobry humor. :) Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do świętowania ostatniej szalonej nocy, którą główna bohaterka wieczoru spędzi jako panna. W zdecydowanej większości, na imprezach panieńskich towarzyszy dziewczynom alkohol. W końcu trzeba wypić zdrowie przyszłej Panny Młodej! ;)

Kobiety najbardziej lubią kolorowe drinki z różnymi dodatkami, udekorowane owocami, parasolkami i kolorowymi słomkami. Przygotowanie ich wymaga jednak trochę zachodu i lepiej zamawiać je już w klubie. Jeżeli przed wyjściem na miasto spotykacie się na before party urządzonym dla Panny Młodej mam dla Was równie atrakcyjną a zdecydowanie wygodniejszą propozycję. ;)

Są to małe buteleczki ze smakową wódką ozdobione mega fajnymi etykietami przygotowanymi specjalnie na Waszą imprezę! Etykiety występują aż w szesnastu wzorach! Możecie wybrać takie, które najbardziej Wam się podobają i najlepiej pasują do Waszych dekoracji, dodatków i motywu przewodniego imprezy. Etykiety idealnie pasują na buteleczki o pojemności 100ml.

Co musicie zrobić żeby przygotować takie buteleczki? Wystarczy w sklepie wybrać mini wódki o różnych smakach - każda z dziewczyn może wybrać swoje ulubione, schłodzić je a następnie oryginalne etykiety zastąpić Waszymi własnymi. Tak przygotowane buteleczki z alkoholem będą rewelacyjnie wyglądać na stole.

Oprócz tego, że etykiety są śliczne, kolorowe i zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wieczorach panieńskich, ich wielką zaletą jest personalizacja. Na każdej etykiecie, którą kupicie będzie wydrukowane imię przyszłej Panny Młodej! Poza tym, mini buteleczki z etykietami bez problemu zmieszczą się w damskiej torebce. ;)

Personalizowane etykiety na mini buteleczki z alkoholem, idealne na wieczór panieński znajdziecie tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,szukaj.htm?a=s&sna=mini+w%C3%B3dk%C4%99

 
Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.