Świeża dostawa toreb na wieczór panieński! Nowe, rewelacyjne grafiki!

Torby z zabawnymi grafikami już od dawna cieszą się powodzeniem jako dodatek do prezentu na wieczorze panieńskim. Kupujecie je z resztą nie tylko dla przyjaciółki, która wychodzi za mąż, ale też dla siebie. Niektóre wzory są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można wykorzystać je później na mieście czy na zakupach. A nawet jeśli macie taką torbę, która bezpośrednio nawiązuje do ślubu czy wieczoru panieńskiego, nic nie stoi na przeszkodzie żeby zabrać ją na przykład na zakupy. :)

Jako że poprzednie wzory tak bardzo Wam się podobały, postanowiłyśmy przygotować kilka nowych! ;) Jestem pewna, że każda z Was znajdzie coś dla siebie. W świeżych projektach wykorzystaliśmy wciąż popularny motyw wąsów i ust oraz grafiki z napisami z serii "KEEP CALM". Jest też torba z napisem "Bride" dedykowana wszystkim Pannom Młodym oraz świetna torba w stylu retro z zabawnym cytatem "Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."


A oto nasze torby, które cieszą się powodzeniem już od dawna. Dotychczas najbardziej podobała Wam się ta z grafiką "I got one!" i "Moją CHANEL pożyczyłam teściowej".


Oprócz tego, że torby są mega fajne i mają różnorodne, kolorowe, zabawne grafiki, mają jeszcze jedną znaczącą zaletę - są ekologiczne! Wykonane są ze specjalnego materiału z ropy naftowej, który nadaje się do ponownego przetworzenia więc nosząc je wspieracie ochroną środowiska!

Wszystkie nasze torby na wieczór panieński znajdziecie tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,64,zabawne_prezenty.htm

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.