Zawsze chciałyście mieć własne, niegrzeczne zdjęcie z aresztowania? Teraz to możliwe a Wasz wieczór panieński będzie niezapomniany! ;)

Moda na fotobudki ogarnęła już nie tylko Pary Młode, które zamawiają je na wesela, ale i inne osoby wykorzystujące je na wielu innych imprezach. Na wieczorze panieńskim również możecie stworzyć swoją własną fotobudkę. Będzie Wam potrzebne jedynie odpowiednie tło oraz zestaw różnorodnych gadżetów, które urozmaicą Wasze wspólne zdjęcia i sprawią, że będą one kolorowe i zabawne. Rewelacyjnym gadżetem do fotobudki (i na wieczór panieński w ogóle) jest plakat - tło policyjne, za pomocą którego możecie zrobić sobie swoje własne zdjęcia z (fikcyjnego oczywiście ;)) aresztowania! :) Rewelacyjna zabawa, kupa śmiechu i wrażenie na znajomych murowane! ;)
Należy też dodać, że nasz plakat nie jest jedynie zwykłym, nudnym, policyjnym tłem! Jest urozmaicony zabawnym nagłówkiem "DEPARTAMENT DO SPRAW PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANYCH GRUP IMPREZOWYCH", grafiką amerykańskiej odznaki policyjnej oraz napisami i polami do samodzielnego uzupełnienia. Na plakacie wpisać trzeba dane głównej podejrzanej czyli przyszłej Panny Młodej, imię jej narzeczonego oraz na co została skazana. Poza tym, jest też miejsce na odciski palców zarówno przyszłej Panny Młodej, jak i pozostałych zaproszonych na wieczór panieński dziewczyn. Do zestawu z plakatem dołączona jest też drewniana tabliczka kredowa, na której każda z fotografowanych osób powinna wpisać wybrany przez siebie numer, swoje imię oraz datę imprezy.


Jeżeli podoba Wam się nasz pomysł i też chcecie mieć swój plakat do zdjęcia policyjnego na wieczór panieński, zajrzyjcie tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,90,8074,plakat_z_tabliczka_do_zdjecia_policyjnego_kreda_.htm

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.