Centymetr odliczający dni do ślubu - super dodatek do prezentu dla Panny Młodej w mega promocji!

Wybierając się na wieczór panieński, nie można zapomnieć o prezencie dla przyszłej Panny Młodej. Z reguły dziewczyny robią zbiórkę określonej wcześniej kwoty pieniędzy i kupują przyjaciółce jeden zbiorczy upominek.

Obojętnie, na jaki prezent się zdecydujecie - bon do spa, elegancką bieliznę czy inną niespodziankę, będzie on o wiele atrakcyjniejszy, jeśli dodacie do niego kilka mniejszych dodatków. Wieczór panieński jest idealną okazją, aby zasypać koleżankę różnymi zabawnymi gadżetami.

Jednym z pomysłów na świetny dodatek do prezentu dla głównej gwiazdy wieczoru panieńskiego jest centymetr odliczający dni do ślubu. Od dzisiaj możecie go nabyć w mega promocyjnej cenie!

Nasz centymetr to specjalna miarka, która służy do odmierzania liczby dni, jakie pozostały Pannie Młodej do ślubu. Dni usuwamy, odcinając lub odznaczając kolejne centymetry.Upominek zapakowany jest w śliczny, różowy woreczek z organzy, który później może służyć na przykład do schowania biżuterii. Sam centymetr również jest różowy i ozdobiony nadrukiem Młodej Pary.

O prezentach na wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej pisaliśmy już wcześniej: http://pomyslynapanienski.blogspot.com/2014/05/prezent-na-wieczor-panienski-niezbednik.html

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.