Najbardziej kobieca gra na wieczór panieński - "Co masz w torebce?" :)

Dzisiaj chciałabym Wam się pochwalić kolejną z naszych nowych gier na wieczór panieński :) Projekty graficzne gier to nasze autorskie pomysły - nie znajdziecie ich nigdzie indziej!! Mam nadzieję, że podobają Wam się tak samo jak mi :)

Gra, którą Wam teraz pokażę to "Co masz w torebce?". Jest to typowo "babska" gra idealna na imprezy, które odbywają się w gronie samych dziewczyn.


Krótki opis zasad:
Żeby wziąć udział w zabawie, potrzebować będziecie jedynie karty z grą, pustych kartek oraz długopisów.

Na karcie wypisane są przedmioty, które mogą znajdować się w damskiej torebce. Zostały podzielone na 8 grup, którym przyporządkowano różną ilość punktów za przedmiot. Wyznaczona osoba czyta po kolei nazwy przedmiotów a wszystkie dziewczyny sprawdzają, czy mają je w torebce. Jeśli przedmiot znajduje się w torebce uczestniczki, przyznaje ona sobie określoną na karcie ilość punktów, jeśli nie – ilość przyznanych punktów wynosi 0. Punkty należy zapisywać na pustych kartkach rozdanych przez prowadzącą.

Jeśli chcecie urozmaicić nieco grę i podkręcić atmosferę, możecie wprowadzić następującą zasadę: każda z uczestniczek, która nie ma w torebce danego przedmiotu, musi wypić shota :)


Bawcie się dobrze! :)

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.