Planujecie wieczór panieński w szkole tańca na rurze? Przeczytajcie wywiad z instruktorką Lejdis Studio!

Wieczór panieński to czas, kiedy możemy całkowicie wyluzować się w gronie koleżanek i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Świetnym pomysłem na spędzenie części imprezy są coraz popularniejsze zajęcia z tańca na rurze. :) Pole dance przestaje już być kojarzone jedynie ze striptizerkami i nocnymi klubami - może być oryginalnym sposobem na trening czy metodą na odstresowanie się. Przede wszystkim, jest też świetną zabawą. Jeśli bierzecie pod uwagę zorganizowanie wieczoru panieńskiego w szkole tańca na rurze koniecznie przeczytajcie nasz wywiad z jedną z instruktorek ze szkoły Lejdis Studio. Znajdziecie w nim odpowiedzi na wszystkie najczęściej pojawiające się pytania!


PinkDrink.pl: Kiedy zaczęła się u nas moda na organizowanie wieczorów panieńskich w szkołach tańca na rurze i czy dużo dziewczyn decyduje się na takie rozwiązanie?

Instruktorka Lejdis Studio: Moda na organizowanie wieczorów panieńskich zaczęła się u nas stosunkowo niedawno. Związane jest to z popularyzacją pole dance i powstawaniem szkół tańca na rurze. Coraz więcej dziewczyn decyduje się na taką formę spędzenia wieczoru panieńskiego, zazwyczaj traktują to jako  "przystawkę" przed daniem głównym, czyli na przykład imprezą w klubie.

PinkDrink.pl: Jak wyglądają i ile trwają zajęcia prowadzone w ramach wieczoru panieńskiego?

Instruktorka Lejdis Studio: Standardowe zajęcia prowadzone w ramach wieczoru panieńskiego trwają 60 minut i obejmują zajęcia taneczne w wybranym stylu (burleska, taniec na szpilkach, pole dance). Staramy się dostosowywać zajęcia do potrzeb klientek - część pań nastawiona jest na naukę podstawowych figur pole dance połączonych z elementami choreografii, część wybiera zajęcia typowo taneczne z wykorzystaniem rekwizytów takich jak krzesła czy boa z piór. Zdarzają się też panie, które takie zajęcia traktują jak typowy trening. Oczywiście zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i prowadzimy np. dłuższe zajęcia, jeśli klientki mają takie życzenie.

PinkDrink.pl: Czy dziewczyny powinny przynieść ze sobą specjalny strój? Czy są jakieś konkretne wymagania co do niego? Ćwiczy się w butach czy boso?

Instruktorka Lejdis Studio: Na zajęciach pole dance ćwiczy się boso, w krótkich spodenkach i bluzce bądź topie. Ze względu na specyfikę wieczorów panieńskich strój taki nie jest wymagany. Często panie przychodzą w strojach wyjściowych i tak uczestniczą w zajęciach.

PinkDrink.pl: Nie wszystkie dziewczyny regularnie ćwiczą i uprawiają sport. Czy takie osoby poradzą sobie na organizowanym u Was wieczorze panieńskim?

Instruktorka Lejdis Studio: Oczywiście. Wieczór panieński ma przede wszystkim polegać na dobrej zabawie, a nie wyciskaniu siódmych potów  Instruktorka prowadząc  takie zajęcia wybiera elementy pole dance, z którymi z łatwością poradzą sobie wszystkie panie.

PinkDrink.pl: Czy jest wymagana jakaś minimalna oraz maksymalna liczba dziewczyn, które jednocześnie mogą wziąć udział w zajęciach?

Instruktorka Lejdis Studio: W Lejdis Studio wieczory panieńskie prowadzone są od 5 osób. Nie mamy górnego limitu osób mogących jednocześnie brać udział w zajęciach.

PinkDrink.pl: Jakiej muzyki słucha się podczas lekcji w Waszym klubie?

Instruktorka Lejdis Studio: Zajęcia prowadzone są do muzyki nowoczesnej. Podczas wieczorów panieńskich wykorzystuje się znane przeboje, tak aby od samego początku wprawić uczestniczki w dobry nastrój.

PinkDrink.pl: Czy taniec na rurze trenują także mężczyźni? Czy oni również prowadzą zajęcia na panieńskich?

Instruktorka Lejdis Studio: Pole dance w przeważającym stopniu jest sportem trenowanym przez kobiety. Jednak coraz więcej panów decyduje się na udział w takich zajęciach, jednocześnie postrzegając pole dance jako wymagający sport. Jeśli chodzi o wieczory panieńskie, to w naszej szkole prowadzone są wyłącznie przez instruktorki.

PinkDrink.pl: Wiele osób kojarzy taniec na rurze z klubami nocnymi i erotycznymi pozami. Czy Wasze zajęcia są właśnie takie, czy może bardziej przypominają sport wykonywany przy pomocy nietypowego sprzętu?

Instruktorka Lejdis Studio: Lejdis Studio jest szkołą, w której pole dance traktowany jest jako nowa forma fitnessu, alternatywa dla zajęć na siłowni, czy innych dyscyplin sportowych. Pole dance jest trudnym sportem, wymagającym dużo siły, ale odbywając regularne treningi można szybko nauczyć się wielu figur. Generalnie jest to sport, który w większości przypadków zamienia się w pasję.Mam nadzieję, że wszelkie Wasze wątpliwości się rozwiały a ciekawość została zaspokojona. ;) Zachęcamy wszystkich do organizowania wieczorów panieńskich w szkołach tańca - gwarantują świetną zabawę i niezapomniane wrażenia!

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.