Nowość! Opłatki na tort na wieczór panieński z imieniem i datą! Hit!

Już są! Specjalnie dla Was przygotowałyśmy wzory opłatków na tort na wieczór panieński! Grafiki są rewelacyjne i idealnie pasują do okazji. Jestem pewna, że każda z Was znajdzie coś dla siebie. Świetne wzory nie są jednak ich jedyną zaletą. W odpowiedzi na Wasze zamówienia, nadrukujemy na opłatkach imię przyszłej Panny Młodej i datę imprezy!!! Koniecznie zróbcie przyjaciółce niespodziankę i przygotujcie tort z takim opłatkiem! Na pewno wyjdzie taniej niż kupić gotowy a wygląd będzie naprawdę profesjonalny. :)

Gwiazda wieczoru będzie zachwycona prezentem i niespodzianką!

Opłatki są bardzo łatwe w użyciu. Jeśli jesteście ciekawe, jak się je stosuje oto instrukcja:
posmaruj tort równomiernie śmietaną lub kremem, następnie nałóż opłatek i delikatnie dociśnij. Początkowo, opłatek może nie leżeć równo na torcie, ale po godzinie sam dopasuje się do jego powierzchni. Po trzech godzinach tort będzie nadawał się do podania. Najlepiej wygląda jednak podany na drugi dzień od położenia opłatka
Widzicie? Nic prostszego! :) Jeśli chodzi o sam tort, w internecie znajdziecie mnóstwo przepisów mniej i bardziej zaawansowanych.

Opłatki występują w dwóch kształtach - okrągłym i prostokątnym. W zależności od tego, jaki tort zrobicie, możecie dobrać do niego odpowiedni kształt dekoracji.

Opłatki na tort z imieniem na wieczór panieński można zobaczyć >>tutaj<<

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.