Plan zdjęciowy na wieczorze panieńskim? Dlaczego nie! Poczujcie się jak gwiazdy! :)

Szukacie różnych inspiracji  na wieczór panieński koleżanki? Fajnym pomysłem na na czas, kiedy już przełamałyście pierwsze lody, ale zabawa zaczyna się dopiero rozkręcać, jest urządzenie sobie małej sesji zdjęciowej!

Jest to nie tylko świetny sposób na wypełnienie czasu, ale też metoda na zapewnienie sobie rewelacyjnych pamiątek po imprezie! :)

Wasze zdjęcia wyjdą najlepiej, jeśli przygotujecie sobie do nich odpowiednie tło. Może to być na przykład wolna ściana, którą udekorujecie serpentynami, balonami, papierowymi rozetami, czy personalizowanym banerem przygotowanym specjalnie na Waszą imprezę
Banery personalizowane na wieczór panieński znajdziecie >tutaj<

Do pozowania przydadzą się Wam także gadżety: rekwizyty na patykach, tabliczki z zabawnymi napisami, okulary, maski czy tablice kredowe, na których napisać możecie co tylko chcecie!

Zdjęcia możecie robić sobie nawzajem a do fotek grupowych ustawić statyw. Inną opcją jest też zaproszenie fotografa, który zadba o jakość zdjęć i wybierze dla Was najlepsze ujęcia. Dzięki temu nie będziecie musiały martwić się o efekt końcowy. Nie zaszkodzi też, jeśli Wasz fotograf wystąpi w podwójnej roli i po oglądaniu Waszych póz zdjęciowych, sam również da pokaz swoich możliwości, na przykład tanecznych ;)

Gadżety do zdjęć na wieczór panieński znajdziecie w sklepie z dekoracjami, grami i prezentami na panieńskie >tutaj<Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.