Zabawne gadżety do zdjęć z wieczoru panieńskiego - zobacz propozycje

Wieczór Panieński to okazja do wspólnego świętowania ostatniej nocy wolności. Wiąże się z nią wiele przygotowań, lecz w efekcie otrzymujecie wspaniałe wspomnienia na całe życie. Jedną z trwalszych pamiątek, które mogą wywołać uśmiech nawet po wielu latach są szalone fotki z wieczoru panieńskiego. By były jeszcze ciekawsze warto wykorzystać specjalne rekwizyty i gadżety do fotek, które sprawią, że zdjęcia będą ciekawsze i pomogą rozruszać Was przed obiektywem.

Idealnie sprawdzi się wielki zestaw rekwizytów do sesji foto, w którym znajdziecie aż 30 elementów. Znalazły się tam między innymi wąsy, usta, korony, muszki czy zabawne kolorowe okulary umocowane na patyczkach. Równie dobrze prezentują się tabliczki do śmiesznych zdjęć z 10 napisami. Specjalnie przygotowane teksty na wieczór panieński sprawią, że będziecie miały kupę śmiechu już podczas robienia zdjęć. Jeżeli chodzi o gadżety umieszczane na patyczkach to warto zaopatrzyć się także w mniejsze zestawy wąsów czy ust - są niedrogie, a efekt jest naprawdę świetny.


Bardzo dobrze na zdjęciach prezentują się też różnego rodzaju okulary w zabawnym stylu. Możecie wykorzystać te w kształcie kolorowych serc czy zabawnych żaluzji. Świetnym pomysłem jest także wykorzystanie okularów z zabawnymi napisami takimi jak: "I'm sexy and I know it" lub "Buy me a shot". Tego typu gadżety sprawdzą się nie tylko do zdjęć, ale możecie nosić je podczas całej panieńskiej nocy.

Idealne będą także kolorowe peruki, które przemienią Was w seksowne i uwodzicielskie kocice lub pozwolą wyczarować efektowne afro. Peruki to dodatek, który na pewno przypadnie Wam do gustu.

Jeszcze jeden rodzaj rekwizytów, który powinien znaleźć się na wieczorze panieńskim to zabawne plakaty do zdjęć. Możecie wykorzystać plakat policyjny, na tle którego zamienicie się w niegrzeczne dziewczynki lub wybrać plakat na miano gwiazdy filmu czy muzyki. Każdy z nich sprawi, że wieczór panieński będzie wspaniałą przygodą, a zdjęcia które uzyskacie będą wspaniałą pamiątką.


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.