Smaczne czekoladki na wieczór panieński - idealny prezent dla każdej z dziewczyn

Wieczór Panieński to szalona impreza, o której marzy każda przyszła Panna Młoda. Każda z przyjaciółek bardzo angażuje się w przygotowania do wieczoru, więc warto docenić Wasze starania choćby najmniejszym, lecz uroczym drobiazgiem.

Warto pomyśleć o drobnych upominkach, które zostaną rozdane podczas panieńskiej nocy i wręczone każdej z dziewczyn. Prezenciki dla dziewczyn nie muszą być duże i kosztowne, lecz dobrym pomysłem jest wybór czegoś oryginalnego i uroczego. Idealnie sprawdzą się czekoladki na wieczór panieński, które nie tylko pięknie się prezentują, lecz także pysznie smakują.

Wszystkie czekoladki wykonane są z przepysznej mlecznej belgijskiej czekolady, owinięte w sreberko i charakterystyczny papierek przygotowany specjalnie na wieczór panieński. Do wyboru są dwa wyjątkowe wzory graficzne. Jeżeli zależy Wam na czymś bardzo dziewczęcym idealnym wyborem będzie czekoladka na panieński z kolekcji Queen of the Night (cała kolekcja dekoracji na panieński dostępna jest w sklepie z dodatkami na panieński >tutaj<). Czekoladka została wykonana w różowo-czarnej kolorystyce, zdobiona napisem "Ostatnia noc wolności jest słodka" i wizerunkiem przyszłej Panny Młodej w kieliszku.
Dryga, bardziej niegrzeczna propozycja to upominek w formie czekoladki zdobionej wizerunkami kolorowych penisków. Urocza grafika i zabawny motyw na pewno Was rozbawią, a przyszła Panna Młoda będzie zachwycona. Te czekoladki również są częścią całej kolekcji, więc możecie zastosować je na stole i stworzyć wyjątkową aranżację.Czekoladki na panieński mogą stać się tylko formą prezenciku dla dziewczyn, lecz także świetną słodką dekoracją. Umieszczone na panieńskim stole w szklanych naczyniach prezentują się wspaniale. Zaletą jest także niewielka cena, która powoduje, że czekoladki to dodatek, o którym nie możecie zapomnieć!

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.