Gadżety na wieczór panieński: BESTSELLERY 2016

Jakie gadżety muszą znaleźć się na wieczorze panieńskim? Jakie dodatki są najczęściej wybierane przez dziewczyny? Dziś przygotowałam dla Was listę bestsellerowych gadżetów na wieczory panieńskie, w które musicie się zaopatrzyć. Zapraszam do czytania :-)

Metalowe przypinki, buttony czy znaczki to po prostu hit, jaki musi znaleźć się na organizowanym przez Was wieczorze panieńskim. Niewielka cena, urocze panieńskie grafiki i możliwość własnego nadruku w postaci imienia Panny Młodej czy dowolnego tekstu. To tylko niektóre zalety przypinek. Przypinki idealnie ozdobią strój, nie przytłaczając go i od razu wskażą na charakter świętowanej przez Was uroczystości. To także wspaniała pamiątka, którą każda z dziewczyn może zabrać ze sobą do domu ze wspomnieniami szalonej nocy.

Opaski to super dodatek, który nie tylko ozdobi fryzurę, ale też może stać się bazą do przygotowania całej panieńskiej stylizacji. Dla Panny Młodej polecana jest opaska z welonem, a dla każdej dziewczyny pasująca opaska zdobiona np. kokardką. Dzięki opaskom będziecie wyglądać słodko i dziewczęco, a ogromny wybór wzorów pozwoli na stworzenie wyjątkowych stylizacji.Słomki w kształcie penisków to must have na wieczór panieński. Niegrzeczny gadżet rozbawi Pannę Młodą, a u każdej z Was wywoła mimowolny chichot ;-). Słomki są bardzo praktyczne - ułatwiają i umilają spożywanie napoju, a dodatkowo są fantastyczną dekoracją stołu.Karty z niegrzecznymi zadaniami, gra, w której musicie wyjawić chowane od lat sekrety czy zabawne gry alkoholowe - nieważne, jaka (bo wszystkie są świetne), ważne, żeby coś takiego znalazło się na panieńskim. Gra na panieński wprawi Was w świetne humory, a w przypadku nowych znajomości pozwala na szybsze nawiązanie kontaktu :). Wśród prezentowych propozycji królują niegrzeczne dodatki z naciskiem na gadżety w kształcie penisa. Jest to dodatek, którego nie możecie pominąć szykując prezent dla przyjaciółki. Oczywiście warto postawić także na coś praktycznego i ładnego, jak np. bielizna czy dodatek do mieszkania, ale idealnym uzupełnieniem prezentu będzie właśnie penisek. Penisek do ściskania, skaczący penisek, żel pod prysznic w kształcie peniska - to tylko niektóre z propozycji naprawdę wartych uwagi. 


Te 5 pozycji pozwoli Wam zorganizować naprawdę szałowy wieczór panieński, który będziecie wspominać jeszcze na długo po imprezie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.