Jak zorganizować panieński? Wasze propozycje!

Nieustannie zasypujemy Was propozycjami organizacji wieczorów panieńskich. Dajemy mnóstwo pomysłów na dekoracje stołów, dekoracje pomieszczenia oraz ciekawe stylizacje, w które może się wystroić nie tylko Panna Młoda, ale i każda z dziewczyn. Bardzo miło nam zobaczyć, że powielacie nasze pomysły i wykorzystujecie je na swoich wieczorach panieńskich, a niejednokrotnie wracacie do nas ponownie :)

Dziś troszkę inaczej, bo bohaterkami tego posta jesteście Wy, a konkretnie nadesłane przez Was zdjęcia. Można zauważyć, że bestsellerem są przede wszystkim gadżety do wesołych zdjęć, takie jak tabliczki ze śmiesznymi napisami czy mega zestaw rekwizytów do sesji foto, który na zdjęciach pojawia się najczęściej. Jeżeli chodzi o dekoracje pomieszczenia najczęściej wykorzystywane to personalizowane banery z liter w słodkich, panieńskich kolorystykach oraz plakaty zdobione imieniem przyszłej Panny Młodej. W dodatkach do stylizacji króluje oczywiście Korona z welonem, która od razu wyróżni Pannę Młodą oraz prześliczne szarfy, które są zwieńczeniem stylizacji.

Na zdjęciach, tak samo jak w rzeczywistości, te wszystkie dodatki prezentują się wyjątkowo i są wspaniałą inspiracją dla dziewczyn, które dopiero szykują się do wieczoru panieńskiego. A więc zaprasza do oglądania :)  


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.