Jak zorganizować wieczór panieński w stylu lat 80?

Nawiązania do stylu lat 80 da się ostatnio zauważyć przede wszystkim w modzie. Połyskujące tkaniny to must have na nadchodzący sezon, a kolorowe dodatki wyróżnią nas z tłumu. Lata 70 i 80 to również świetny pomysł na szalony wieczór panieński. Jak zorganizować szalone disco na wieczorze panieńskim? Przeczytajcie poniżej!Taką imprezę najłatwiej zorganizować w klubie. Dyskotekowe kule, kolorowe światła i rozgrzewająca muzyka to idealne tło dla Waszych stylizacji. Jeżeli jednak bawicie się w domu - nic nie szkodzi! Przygotujcie playlistę z hitami lat osiemdziesiątych. Nie zapomnijcie o tanecznych hitach Abby ;)

Jak przygotować stylizację na panieński, która idealnie wpisze się w klimat lat 80'? Kolorowe obcisłe legginsy, połyskujące bluzki i szalony makijaż we wszystkich barwach tęczy to podstawa. Warto wykorzystać także duże plastikowe okulary (świetnie sprawdzą się np. duże okulary różowe serca). Natapirujcie włosy i wyczarujcie szalone afro lub jeżeli chcecie uniknąć późniejszego uciążliwego rozczesywania skorzystajcie z gotowych peruk. Czarna peruka afro sprawdzi się świetnie i sprawi, że Wasza stylizacja będzie naprawdę bombowa. 
Wieczór Panieński w stylu lat 80 to świetny pomysł. Będziecie się rewelacyjnie bawić, a dzięki super kreacjom uzyskacie wyjątkowe zdjęcia z imprezy. Gwarantuję, że wszystkie dziewczyny i bohaterka wieczoru - Panna Młoda będą zachwycone!

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.