Czarno-różowe dekoracje na wieczór panieński - Queen of the Night

Wieczór panieński to impreza, na której można sobie pozwolić na wielkie szaleństwo w gronie przyjaciółek. Przyszła Panna Młoda powinna czuć się jak prawdziwa Oueen of the Night! Ta zabawa powinna na długo pozostać w pamięci wszystkich kobiet, dlatego warto postarać się o odpowiednią oprawę imprezy. Bo przecież nic tak nie nadaje nastroju, jak odpowiednie dodatki! Różowo-czarny kolor z delikatnym motywem kropek spodoba się każdej dziewczynie.Wszystkie kobietki uczestniczące w wieczorze panieńskim powinny wyróżniać się od innych. Warto postawić na drobny dodatek, który pokaże wszystkim, że uczestniczycie w tym samym wydarzeniu i jest to najlepsza impreza na świecie! Ciekawym sposobem na odznaczenie są drobne przypinki na wieczór panieński. Wybierając personalizowaną wersję, dodatkowo darujesz koleżankom świetną pamiątkę z imprezy.


Stół również powinien być utrzymany w odpowiedniej kolorystyce. Papierowe serwetki z motywem wieczoru panieńskiego świetnie dopełnią jego wygląd. Co więcej, papierowe talerze i kubeczki z tym samym motywem to nie tylko praktyczny, ale też dekoracyjny dodatek. Wszystkie przyjaciółki będą zachwycone, a Tobie będzie znacznie łatwiej sprzątnąć wszystko na drugi dzień!

Gwiazda przyjęcia, wychodząca za mąż, powinna błyszczeć wśród swoich przyjaciółek. Wyróżnij się niesamowitą szarfą na wieczór panieński z napisem "Przyszła Panna Młoda". Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości co do okazji imprezy, a kolorystyka czerni i różu świetnie wpisze się we wszystkie inne dodatki na zabawie!
Alkohol to nieodłączny element wieczoru panieńskiego. W końcu wychodzisz za mąż, dlatego jest co świętować! Personalizowana etykieta na wódkę to świetny dodatek, który potrafi zmienić oblicze każdej butelki z alkoholem. Jak widać, nawet wódka, może być wspaniałą dekoracją stołu, która spodoba się każdej obecnej na imprezie!Każda przyszła Panna Młoda powinna dostać od przyjaciółek drobny prezent. Często są to zabawne gadżety czy seksowna bielizna. Można podarować również ciekawy "Poradnik perfekcyjnej Żony". To świetna osobista pamiątka, ponieważ, każda z uczestniczek imprezy może w środku napisać klika słów i dokończyć zdania np. "Pamiętaj, aby codziennie...". Każda dziewczyna posiada inne doświadczenie życiowe, dlatego będzie to świetny prezent z poradami od serca!
 Kolekcję Queen of the Night na wieczór panieński znajdziecie w sklepie z gadżetami na panieńskie >tutaj<

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.