Najmodniejszy motyw na panieński: Tropical Party

Organizacja wieczoru panieńskiego przede wszystkim wiąże się z przygotowaniem stołu i pomieszczenia. Nieważne, czy wieczór panieński odbywa się w domu, czy w lokalu warto wybrać motyw przewodni i zdecydować się na spójne efektowne dekoracje na panieński, które zachwycą wszystkie dziewczyny.

Jednym z najmodniejszych motywów na wieczory panieńskie jest ostatnio Tropical Party. Tropikalne liście, hawajskie kwiaty i różowe flamingi fantastycznie wyglądają na stole i idealnie pasują na lato, które zbliża się do nas wielkimi krokami :-)

Jak przygotować wieczór panieński w tropikalnym stylu? Zdecydujcie się na przepiękną kolorystykę mięty i różu, która od razu przywodzi na myśl klimat tropikalnych wysp. Zaczynając od dekoracji pomieszczenia świetnym dodatkiem będzie girlanda z tropikalnych liści. Ta okazała dekoracja idealnie prezentuje się nad stołem czy na ścianie. Dobrze jest zdecydować się też na papierowe rozety w odcieniach różu i mięty, które podkreślą charakter imprezy.


Na stole powinny znaleźć się przede wszystkim kubeczki i talerzyki. Jeżeli przygotowujecie lody czy muffinki można wykorzystać papierowe papilotki i pojemniczki, które pozwolą podać smakołyki w efektowny sposób i łatwo je skosztować. Idealnym dopełnieniem dekoracji stołu będą papierowe słomki do napojów w różnych kolorach.

Przy talerzach dziewczyn można ułożyć kolorowe papierowe kwiaty czy zielone gałązki, które przeniosą Was w gorące rejony. Nie zapomnijcie także o stylizacjach na wieczór panieński. Strój jest bardzo ważny. Trzeba pamiętać, by wyróżnić Pannę Młodą, ale każda z dziewczyn także powinna wyglądać wystrzałowo. Idealne będą hawajskie naszyjniki w różnych kolorach oraz tropikalne kwiaty z przypinką do włosów.

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.