Piękna bielizna dla Panny Młodej

Biel to kolor najczęściej kojarzony z Panną Młodą, ślubem, czy weselem. Barwa ta oznacza czystość, delikatność i niewinność. Pod suknię ślubną należy ubrać białą bieliznę, aby pod żadnym pozorem, nie prześwitywała przez śnieżnobiałą suknię. Taki komplet to świetny pomysł na prezent dla przyszłej Panny Młodej.

Organizując wieczór panieński, należy również pomyśleć o drobnym upominku dla gwiazdy wieczoru. Warto sprawić jej coś niegrzecznego i seksownego, ale równocześnie pasującego do charakteru ślubu. Powabny komplet na pewno zachwyci zarówno Pannę Młodą, jak i Pana Młodego! Bielizna idealnie nadaje się na noc poślubną oraz cały miesiąc miodowy. Ze względu na uniwersalny krój będzie wspaniale leżała na wielu sylwetkach. Dzięki niej każda kobieta poczuje się rewelacyjnie oraz bardzo seksownie!

Komplet od razu jest przygotowany do wręczenia, ponieważ zapakowano go w eleganckie czarno-białe pudełko z różową kokardką. W środku opakowanie wyłożone jest słodką różową bibułką oraz dołączono bilecik, na którym wszystkie przyjaciółki mogą się podpisać.


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.