Pomysłowe gry na wieczór panieński

Organizacja wieczoru panieńskiego wiąże się z wieloma przygotowaniami. Ważny jest oczywiście prezent dla Panny Młodej, dekoracje stołu i pomieszczenia, a także motyw przewodni imprezy. Warto również zadbać także o atmosferę na samym wieczorze panieńskim. Idealnym rozwiązaniem są kreatywne i wesołe gry na wieczór panieński, które nie pozwolą Wam się nudzić nawet przez chwilę!

Najpopularniejsze gry na panieński to przede wszystkim karty z zadaniami. Można zdecydować się na karty do gry w klubie lub w domu, z zadaniami tylko dla Panny Młodej lub wszystkich dziewczyn. Karty są kolorowe i piękne, a zadania zabawne i wymagające :-)

Drugim pomysłem są specjalnie przygotowane gry w formacie a4 z pięknymi panieńskimi grafikami. Najczęściej wybierane to Test Przedmałżeński, panieńskie Alkowyzwanie oraz Co masz w torebce. Gry zbliżą Was do siebie i zapewnią fantastyczną rozrywkę podczas wieczoru panieńskiego.

Jeżeli decydujecie się na bardziej niegrzeczny motyw przewodni imprezy warto zaopatrzyć się w zabawną i pikantną grę Przypnij Willy'ego. Grafika rozebranego mężczyzny oraz malutkie kolorowe peniski, które będziecie przypinać do planszy mogą rozbawić do łez.
Jeżeli natomiast chcecie sprawdzić, która z Was to grzeczna, a która niegrzeczna idealnym wyborem będzie gra Grzecznie czy Grzesznie. Zestaw 160 kart pozwoli Wam poznać swoje najbardziej pikantne sekrety! :-)Wszystkie gry i zabawy na panieński znajdziecie w sklepie z gadżetami na panieńskie >tutaj<

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.