Pomysł na stylizację na Wieczór Panieński: róż+czarny

Stylizacja na Wieczór Panieński jest bardzo ważna. Pomoże podkreślić charakter imprezy i od razu wyróżni Was z tłumu gdziekolwiek nie będziecie: w klubie, w kręgielni czy w spa. Taka impreza stwarza okazję do przygotowania strojów, o których zawsze marzyłyście!

Najczęściej wybieranymi kolorami na Wieczór Panieński są niezmiennie czarny oraz różowy. Te dwa kolory idealnie do siebie pasują i pozwalają stworzyć dziewczęcą lub drapieżną i seksowną stylówkę, w zależności od wybranych dodatków. Dziś prezentujemy pomysł fantastycznych dziewczyn, które stworzyły super look i oczarowały nas rewelacyjnymi outfitami!


Podstawą stylizacji są dodatki na głowę. Najczęściej wybierane to opaski, maski czy zabawne okulary, jednak dziewczyny pokusiły się o śliczne różowe korony na Wieczór Panieński, które prezentują się fantastycznie. Pamiętajcie, by wyróżnić Pannę Młodą, bo to ona ma być bohaterką panieńskiej nocy. Idealnym dodatkiem dla Panny Młodej będzie korona z welonem, która pozwoli poczuć się jej królową :-)

Poza ozdobami głowy możecie także wykorzystać specjalne szarfy z napisami. Dla Panny Młodej wybierzcie szarfę z napisem Przyszła Panna Młoda lub Królowa Wieczoru, a dla wszystkich dziewczyn możecie wybrać szarfę z napisem Wieczór Panieński.

Idealnym dopełnieniem stylizacji będą też dekoracje pomieszczenia. Balony na Wieczór Panieński mogą nie tylko posłużyć jako dekoracja w klubie czy w domu, ale są świetnym dodatkiem do sesji zdjęciowej. Czarne i różowe balony w kropki prezentują się bardzo dziewczęco, a te z panieńskimi napisami sprawią, że będziecie mieć super pamiątkę z wieczoru w postaci zdjęć.

Jak Wam się podoba taka stylizacja? Na jaką Wy się zdecydujecie?

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.