Papierowe dekoracje na wieczór panieński: NAJLEPSZE PROPOZYCJE

Wieczór Panieński to fantastyczna okazja do stworzenia wyjątkowej stylizacji, a także przygotowania spójnych, efektownych dekoracji. Na Wieczorze Panieńskim najważniejsza jest oczywiście Przyszła Panna Młoda, ale nie można zapomnieć też o dodatkach, które podkreślą charakter imprezy.


Dziś skupię się na modnych o popularnych dekoracjach pomieszczenia na Wieczór Panieński. W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na EKO. W modzie są więc wszelkie papierowe dekoracje. Kolorowe, lekkie i świeże, a przede wszystkim ładne i łatwe do zastosowania. To wszystko sprawia, że papierowe dekoracje na panieński to strzał w dziesiątkę!

Kule bibułowe to niedroga i bardzo efektowna dekoracja pomieszczenia. Przestrzenny kształt i duży wybór kolorów, a także rozmiarów pozwoli na stworzenie fantastycznej kompozycji. Kule bibułowe w kształcie plastrów miodu możecie wykorzystać w dowolnym miejscu: nad stołem, uwiesić pod sufitem lub zamocować na ścianie. Jest to też super dodatek do panieńskiej sesji zdjęciowej!

https://www.pinkdrink.pl/sklep,104,12689,kule_bibulowe_plaster_miodu_teczowe_3szt.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,104,12080,kula_bibulowa_plaster_miodu_rozne_kolory_30cm.htm


Puszyste kule bibułowe
Bardziej klasyczna, lecz równie piękna opcja na papierową dekorację. Puszyste kule z bibuły występują w dwóch rozmiarach: 25cm oraz 35cm. Różne kolory pozwolą Wam na dopasowanie kuli do motywu przewodniego imprezy. Najpopularniejsze kolory to różowe i czarne oraz czerwone, które idealnie wpisują się w stylistykę Pin-Up!

https://www.pinkdrink.pl/sklep,104,12070,kula_puszysta_dekoracyjna_bibulowa_35cm.htm


Papierowe rozety
Kolorowe papierowe rozety występują w zestawach po 3 sztuki o różnych średnicach. Dzięki temu stworzycie piękną kompozycję w ciągu dosłownie kilku chwil. Możecie zdecydować się na rozety w tym samym odcieniu bądź wybrać te w różnych kolorach!

https://www.pinkdrink.pl/sklep,104,12072,rozety_papierowe_dekoracyjne_3szt_duzo_kolorow.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,104,10359,rozety_dekoracyjne_sweets_3szt.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,104,11221,rozety_dekoracyjne_luxury_zestaw_5szt.htm


Hawajskie liście i kwiaty
To zdecydowanie must have tego sezonu. Bardzo modny tropikalny Wieczór Panieński nie może odbyć się bez hawajskich dodatków. Papierowe monstera leaves, kwiaty orchidei czy zielone gałązki umieszczone na stole lub w pomieszczeniu przeniosą Was w gorrrące tropiki :)

https://www.pinkdrink.pl/sklep,104,10912,baner_dekoracyjny_aloha_tropical_party_19x47cm.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,104,11119,girlanda_papierowa_liscie_tropical_party_1_2m.htm


Banery z Waszym tekstem
Na koniec jeden z największych hitów! Dekoracyjne banery z dowolnym tekstem to idealna spersonalizowana dekoracja, która zachwyci Pannę Młodą i będzie świetną bazą do przygotowania całej kompozycji. Banery składają się z pojedynczych liter, które należy umieścić na tasiemce. To, jaki tekst wybierzecie zależy tylko od Was!

https://www.pinkdrink.pl/sklep,61,11489,baner_dwustronny_wieczor_panie_ski_queen_of_the_night.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,61,11930,baner_z_kredowa_powierzchnia_20el._sznurek_kreda_.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,61,7196,litera_do_baneru_personalizowanego_glam_diva.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,61,10306,baner_personalizowany_queen_of_the_night_2_wzory_.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,61,12266,litera_do_baneru_personalizowanego_flamingo_party.htmKtóra z dekoracji spodobała Wam się najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.