Prezent dla Panny Młodej w drewnianej skrzyneczce

Wybór prezentu dla Panny Młodej często bywa trudny i czasochłonny, dlatego dobrze jest się zdecydować na gotowy upominek dla przyjaciółki. Można znaleźć naprawdę przepiękne zestawy, które zachwycą bohaterkę Wieczoru Panieńskiego. Pięknie zapakowane prezenty z jeszcze ciekawszym wnętrzem to strzał w dziesiątkę, jeżeli lubicie wygodę i chcecie zaoszczędzić czas i nerwy.

Bardzo udanym pomysłem na prezent na Panieński są drewniane skrzyneczki z przegródkami i wypełnieniem. Drewniana skrzyneczka wykonana jest z dbałością o każdy szczegół, a dzięki naturalnemu drewnu idealnie wpisuje się w obecne trendy. Skrzyneczka posiada wieko, dzięki czemu z łatwością można ją otwierać i zamykać. Dzięki personalizacji z imieniem Panny Młodej i zabawnym tekstem taki prezent prezentuje się naprawdę bardzo efektownie.

Pierwsza propozycja to prezent dla Panny Młodej Skrzyneczka Mężatki. W środku znajdują się drobiazgi, które świetnie sprawdzą się podczas trwającego małżeństwa i wspaniale wróżą na przyszłość. W środku znajdziecie między innymi kostki z pozycjami na upojne noce, smoczek na przyszłość czy porcelanowego słonika na szczęście. 

prezent dla panny młodej


Druga propozycja tego typu to prezent na Panieński Pierwsza Pomoc Przedślubna. Cały zestaw wykonany jest w odcieniach bieli i czerwieni, jak prawdziwa apteczka. W środku umieszczone zostały gadżety, które pomogą rozładować stres i rozluźnić Pannę Młodą przed ślubem. Miętówki Don't Panic czy chusteczki na otarcie łez na pewno się przydadzą.

prezent dla panny młodej

prezent dla panny młodej


W obu skrzyneczkach znajdują się także prześliczne bileciki z dopasowaną do całości grafiką.


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.