Balony foliowe na panieński - świetny gadżet do zdjęć i dekoracji

Jeżeli stoicie przed wyzwaniem organizacji Wieczoru Panieńskiego na pewno zdajecie sobie sprawę, jak ważne są detale, a przede wszystkim gadżety na panieński. To właśnie one tworzą wyjątkowy klimat i pozwalają na przygotowanie wymarzonej imprezy, która zachwyci Przyszłą Pannę Młodą. Jeżeli szukacie panieńskiego must have zajrzyjcie na naszą stronę po panieński niezbędnik >tutaj<

Jednymi z obowiązkowych gadżetów są przede wszystkim balony na panieński. Można nimi udekorować pomieszczenie, zabrać ze sobą w miasto czy wykorzystać do panieńskiej sesji foto. Obecnie jednymi z najmodniejszych są foliowe balony na panieński.

https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,balony_foliowe_na_panie_ski.htm

Balony foliowe są bardzo łatwe w zastosowaniu. Wystarczy je napompować, nie trzeba ich w żaden sposób wiązać czy zabezpieczać. Foliowe balony cechują się metalicznym połyskiem, często z lustrzanym efektem, dużymi rozmiarami i pięknymi, nasyconymi kolorami. Jakie wzory są obecnie najmodniejsze?

Najczęściej wybierany jest balon w kształcie pierścionka zaręczynowego. Świetnie pasuje do Panny Młodej i od razu zaznacza charakter uroczystości. Duży rozmiar pozwala na uzyskanie wspaniałych fotek i cudownej pamiątki na lata. Możecie wybrać go w opcji błękitnej w rozmiarze 35cm czy zdecydować się na większy balon w odcieniach różu.

https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,13375,balon_foliowy_pierscionek_zareczynowy_giga_35cm.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,13905,balon_foliowy_engagement_ring_i_do_rozowy_73cm_gigant.htmBardzo popularne na panieński są również balony foliowe Bride. Dopasujcie kolor do motywu przewodniego imprezy. Balony różowe, złote czy srebrne pięknie połyskują i wspaniale sprawdzą się powieszone nad panieńskim stołem.

https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,13562,balony_foliowe_bride_35cm_zlote.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,13811,balony_foliowe_bride_35cm_srebrne.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,12048,balony_foliowe_rozowe_bride_35cm.htm


Obecnie modne są także balony foliowe w różnych kształtach takich jak serca czy gwiazdy. To nowoczesny dodatek, dzięki któremu nie tylko przygotujecie wspaniałą dekorację wnętrza, ale też uzyskacie wspaniałe fotki. Szczególnym uznaniem cieszą się balony w odcieniach rosegold w kształcie gwiazdy czy serca. Można je napełniać powietrzem lub helem i wykorzystywać w dowolny sposób.

https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,13808,balon_foliowy_serce_45cm_rosegold.htm
https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,13809,balon_foliowy_gwiazda_45cm_rosegold.htmhttps://www.pinkdrink.pl/sklep,121,12749,balon_foliowy_gwiazda_45cm_srebrny.htm


Imprezowym gadżetem będą również balony foliowe w kształcie kieliszka, butelki szampana czy złotego ananasa, który podbija serca dziewczyn na całym świecie.

https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,13834,balon_foliowy_kieliszek_szampana_gigant_95cm.htm

https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,13845,balon_foliowy_butelka_szampana_90cm.htm
https://www.pinkdrink.pl/sklep,121,13842,balon_foliowy_zloty_ananas_gigant_az_110cm.htm


A Wy jakie balony planujecie wykorzystać na panieńskim?
Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.