Najmodniejsze zaproszenia na 18 - ciekawy artykuł ze sklepu PinkDrink.pl

Witajcie :-) W poprzednim poście pisałam o modnych zaproszeniach na 18 urodziny w kolorystyce rosegold, czyli różowego złota i nasyconej czerni (przeczytaj Zaproszenia na 18 rosegold). Dziś chciałabym Wam podesłać ciekawy artykuł, jaki pojawił się w sklepie PinkDrink.pl o tym, jak zaprosić gości na 18 urodziny, kiedy to zrobić, jakie zaproszenia są aktualnie na topie, a także o tym, jakie zaproszenia wybrać na 18 chłopaka i dziewczyny. Według mnie wszystkie wzory są naprawdę piękne! Sami poczytajcie:

Osiemnaste urodziny to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego z nas. Jest to oficjalne wejście w dorosłe życie, zazwyczaj świętowane z najbliższymi na hucznym przyjęciu. Podczas organizacji takiej uroczystości musicie zwrócić uwagę na wiele istotnych elementów. Należy przygotować wszelkie dekoracje wnętrza, stołu, zająć się potrawami prezentem dla solenizanta. Jednym z najważniejszych elementów są z pewnością zaproszenia. Po wybraniu motywu przewodniego przyjęcia musicie dopasować wszystkie dekoracje, by z nim pięknie współgrały. Zaproszenia na 18 są pierwszym przedsmakiem Waszych dekoracji, dlatego dobrze się zastanówcie nad ich wyborem. Przedstawimy Wam kilka najatrakcyjniejszych propozycji, dzięki którym Wasze przyjęcie będzie niezapomniane. 

Kiedy dać zaproszenia na 18?

Nikt nie lubi być zapraszany na ostatnią chwilę. Pojawiają się wtedy problemy związane z wyborem podarunku, kolidowanie z osobistymi planami. Zapraszając więc najbliższych na 18, warto odpowiednio wcześniej wręczyć im powiadomienia o tym wydarzeniu. Najodpowiedniejszym terminem z pewnością będzie około dwóch, trzech tygodni przed organizowanym przyjęciem. Dzięki temu każdy będzie mógł zarezerwować sobie termin i ewentualnie przełożyć, zaplanowane wcześniej spotkania. Wręczając zaproszenia, na pewno chcecie, by obdarowane osoby uczestniczyły w Waszym wydarzeniu. Dlaczego więc działać na swoją niekorzyść i rozdawać zaproszeni na kilka dni przed imprezą. Szanse na osiągniecie założonego celu sa wtedy zdecydowanie mniejsze. Pamiętajcie więc, by wykonać to zadanie z odpowiednim czasowym wyprzedzeniem.  

Gdzie kupić zaproszenia na 18?

Zaproszenia na osiemnaste urodziny możecie dostać w wielu sklepach. Na pewno znajdziecie je stacjonarnie w większości sklepów papierniczych. Minusem jest, że zazwyczaj sklepy te mają dosyć mały wybór dostępnych zaproszeń. Jeżeli macie jeszcze sporo czasu do uroczystości, świetnym pomysłem będzie zakup zaproszeń w sklepie internetowym (serdecznie polecamy zaproszenia na 18 ze sklepu PinkDrink.pl) Macie tam zdecydowanie większe możliwości co do wyboru wzorów i motywów. Często możecie samodzielnie zaprojektować powiadomienia lub macie jakiś wkład w ich wygląd. Bardzo popularne są również personalizację zaproszeń, dzięki temu nie musicie wypisywać ich ręcznie. Zaproszenia na 18 DIY również cieszą się ogromna popularnością. Sami projektujcie i wykonujecie powiadomienia, dzięki czemu macie największy wpływa na ich wygląd. Jest to również tańsza opcja, więc dodatkowo zaoszczędzicie, mogąc przeznaczyć te środki na inne strefy przygotowań........

CZYTAJ DALEJ NA STRONIE PINKDRINK.PL

Przeczytaj cały artykuł pt. Najmodniejsze zaproszenia na 18 urodziny w sklepie PinkDrink.pl

https://www.pinkdrink.pl/sklep,151,zaproszenia_na_18.htm


Dominika Opalińska


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.