Gry i zabawy na panieński NAJLEPSZE POMYSŁY

Gry na wieczór panieński to ciekawa atrakcja, która może wprowadzić świetną atmosferę i dobrą zabawę na Waszym przyjęciu. Wieczór panieński jest możliwością do wspólnego przeżycia wspaniałych chwil, warto więc urozmaicić ten czas i wprowadzić zabawy na panieński. Świetnym pomysłem będzie zdecydowanie się na testy wraz z certyfikatami, gry w formie ankiet, karty lub gry planszowe. Dzięki takim elementom sprawicie, że Wasz panieński będzie bardzo miło wspominany i wszyscy będą się świetnie bawić. Wybierzcie odpowiednie dla Was wersje i stwórzcie wspaniałe atrakcje na Waszą uroczystość.


Certyfikat na Przyszłą Żonę


Na wspaniała imprezę w klubie, świetnie sprawdzą się zdrapki z zadaniami. Na uroczych kartach dekorowanych delikatnymi kwiatami i korona znajdują się zdrapki, pod którymi ukryte zostały zabawne zadania do wykonania przez Pannę Młodą. Na odwrocie każdej karty umieszczona została informacja czy bohaterka dnia zaliczyła dane zadanie. Taka forma jest świetną okazją do wyluzowania się i zebrania wspaniałych wspomnień z tego wyjątkowego dnia.
Certyfikat Królowej Wieczoru Panieńskiego
Certyfikat Królowej Wieczoru Panieńskiego

Gra na panieński - zdrapki z zadaniami dla Panny Młodej
Gra na panieński - zdrapki z zadaniami dla Panny MłodejGra na panieński - Perfekcyjna Pani Domu


Jak wiadomo, Pani Domu musi zadbać o wiele rzeczy i być przygotowana na wszelkie wypadki, niedogodności. Świetnym rozwiązaniem na sprawdzenie umiejętności Przyszłej Żony w tym temacie będzie test wraz z certyfikatem na Przyszłą Panią Domu. Na karcie znajdują się pytania dotyczące codziennych czynności wykonywanych w domu. Z pewnością będzie to świetna zabawa na panieński, która wprowadzi dużo śmiechu. Certyfikat może stać się wspaniałą pamiątką po imprezie.


Test na Perfekcyjną Żonę wraz z certyfikatem - gra na panieński
Test na Perfekcyjną Żonę wraz z certyfikatem - gra na panieński


Gra na panieński - Zestaw certyfikatów w promocji


Jeżeli chcielibyście zakupić większą ilość testów wraz z certyfikatami, warto zdecydować się na zestaw. W komplecie całość kosztuje mniej, dzięki czemu oszczędzacie pieniądze. Znajdziecie w nim wszystkie certyfikaty, które świetnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020 - panieński boho, panieński glamour czy minimalistyczny.Gra na panieński - testy dla Panny Młodej w zestawie
Gra na panieński - testy dla Panny Młodej w zestawieGra na panieński - wyzwanie alkoholowe


Chcąc rozkręcić imprezę, warto zdecydować się na grę alkoholową. Na karcie znajduje się 40 pytań czytanych po kolei. Jeżeli dana osoba utożsamia się z pytaniem, musi wypić określoną ilość alkoholu. Dzięki takiej zabawie, wszyscy będą mogli się lepiej poznać, porozmawiać na różne tematy i przede wszystkim dobrze się bawić. Grę możecie wykorzystać kilkakrotnie, również na innych imprezach.Gra na panieński - alkowyzwanie
Gra na panieński - alkowyzwanie


Gra na panieński - panieński pościg


Świetna zabawą z pewnością będzie gra Panieński Pościg. Podzielcie się na dwie drużyny: Drużyna Panny Młodej oraz Drużyna Świadkowej. Każda z ekip otrzymuje kartę z identycznymi zadaniami do wykonania na imprezie w klubie. Każde zadanie muszą wykonać przynajmniej dwie uczestniczki z każdej drużyny oraz musi ono zostać udokumentowane fotografią. Grać możecie przez cały wieczór, a przegrana drużyna stawia drugiej drinki. Gwarantujemy Wam świetną zabawę i stworzenie wspaniałych wspomnień na całe życie. Karty prezentują się bardzo uroczo i efektownie.

Zabawa na Wieczór Panieński - panieński pościgZestaw gier na Wieczór Panieński


Jeżeli chcielibyście zaopatrzyć się w większą ilość gier, warto zdecydować się na kupno całego zestawu. Zawiera on wszystkie gry dostępne w naszym sklepie w obniżonej cenie aż o 20%. Dzięki temu możecie zorganizować wspaniałą imprezę z cudownymi atrakcjami, oszczędzając przy tym pieniądze, które możecie przeznaczyć na inne aspekty przygotowań.Zestaw gier na Wieczór Panieński
Zestaw gier na Wieczór Panieński


Karty na wieczór panieński w klubie


Zestaw kart zawiera wspaniałe i zabawne zadania do wykonania przez wszystkie uczestniczki imprezy. Pojawiają się tam zadania angażujące wszystkie osoby w lokalu i pobudzające kreatywność - „Zrób sobie zdjęcie ze wszystkimi ochroniarzami w lokalu”, „Zatańcz z wybranym facetem, najbardziej erotycznie jak umiesz”. Wykonywanie zadań z pewnością sprawi dużo radości i zabawnych wspomnień. Karty zaprojektowane są w bardzo nowoczesny i atrakcyjny sposób z niezwykle modnymi grafikami.


Kultowa gra na panieński


Oczywiście nie możemy pominąć niezwykle popularnej i atrakcyjnej zabawy jaką jest Przypnij Willy'ego. Celem gry jest przypięcie kartonowego penisa jak najbliżej wyznaczonego celu. Całość byłaby banalne, gdyby nie wykonywanie tego w przepasce na oczy. W zestawie otrzymujecie plakat z grafiką umięśnionego mężczyzny, kartonowe penisy, pinezki, opaskę na oczy oraz żelkę jako nagrodę dla zwyciężczyni. Taka zabawa gwarantuje Wam masę śmiechu i pozytywnej atmosfery. Po imprezie, plakat może stać się wspaniała pamiątką, dzięki której przez lata będziecie mogły wspominać ten wyjątkowy dzień.


Gra na panieński w komplecie z plakatemPolecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.