10 powodów dla których powinnaś zorganizować wieczór panieński

Przyszedł ten czas, gdy jesteś przed powiedzeniem sakramentalnego "Tak" swojej drugiej połówce. Ale nim to się stanie czeka Cię wiele przedślubnych decyzji dotyczących organizacji wesela. Jest to bardzo przyjemne wydarzenie, choć na tyle wyjątkowe i ważne, że czasami nie da się uniknąć stresów związanych z jego przygotowaniem. Jeżeli angażujesz się w przygotowania do ślubu, jestem przekonana, że zadajesz też sobie pytanie dotyczące organizacji wieczoru panieńskiego. Jakie masz odczucia odnośnie Twojego wieczoru panieńskiego? Czy zastanawiasz się, co Twoje przyjaciółki mogą dla Ciebie przygotować? Czy raczej w toku ślubnych przygotowań nie masz czasu zawracać sobie tym głowy? Dla wielu dziewczyn wieczór panieński jest ekscytującym wydarzeniem. Inne z kolei oczekują go z pewną obawą i niepokojem.

Czy należy organizować wieczór panieński i dlaczego? Zobacz 10 powodów dla których warto zorganizować wieczór panieński.

Źródło: Honeydewevents.wordpress.com
1. "Wieczór panieński" to hasło, które otwiera wiele zamkniętych drzwi i sprawia, że można sobie pozwolić na nocne, małe i większe szaleństwa.

2. To ostatnia noc, jaką przyszła Panna Młoda ma okazję spędzić ze swoimi przyjaciółkami jako nie-mężatka. Po ślubie, ze względu na nowe obowiązki, może nie być już takiej okazji!

3. Ile razy miałyście okazję spacerować po mieście w opasce z uszami królika na głowie? Jeżeli nigdy jeszcze Wam się to nie przydarzyło to ostatni dzwonek, aby poczuć się jak Bridget Jones w swoim kostiumie króliczka playboya.

4. Właśnie spotkałyście faceta swojego życia i spędzicie razem następne kilka dekad. Jest się z czego cieszyć i warto uczcić to w babskim gronie.

5. Zanim staniecie się przykładnymi Paniami domu i żonami warto zaczerpnąć kilka fachowych porad od koleżanek bardziej doświadczonych i bogatszych stażem. Wieczór panieński to wyśmienita okazja ku temu, aby zorganizować wieczór przedmałżeńskich porad.

6. Panieńska zabawa to po prostu świetny powód, aby wybrać się na imprezę na miasto i spędzić go w fajnym gronie najbliższych znajomych. Każdej z Was przyda się odrobina rozrywki, która pozwoli zapomnieć o stresie związanym ze ślubnymi i weselnymi przygotowaniami.

7. Czas pożegnać się z życiem singielki - wieczór panieński to idealny czas, aby to zrobić.

8. Każdy powód jest dobry, aby wyjść na miasto z koleżankami i zrobić sobie super fotki. Wesołe zdjęcia w fajnych strojach z wesołymi gadżetami będą świetną pamiątka, która zostanie Wam z panieńskich czasów.

9. Wiele panien Młodych ma znajomych z różnych kręgów - przyjaciół ze szkoły, ze studiów, z rodzinnej okolicy - wieczór panieński to dobra okazja, aby zintegrować wszystkich Twoich przyjaciół. Wieczór panieński dostarczy Wam wspólnych doświadczeń, dzięki czemu nieznajome dotychczas dla siebie osoby na weselu będą się czuły o wiele swobodniej.

10. "Taka noc zdarza się raz w życiu" - pewnie słyszałaś to wiele razy, ale tym razem naprawdę daj się ponieść tym słowom. Niech to będzie najlepsza babska impreza na jakiej byłaś i niech należy do Ciebie!

Dlaczego jeszcze warto zorganizować wieczór panieński? Jak myślicie? Jestem ciekawa Waszych pomysłów i opinii. Piszcie do mnie! :)Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.