Gra na wieczór panieński kółko i krzyżyk - recenzja produktu

Szukasz ciekawego prezentu na wieczór panieński, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Zobacz recenzję produktu ze sklepu internetowego z dodatkami i dekoracjami na wieczór panieński PinkDrink.pl 
Dziś przygotowałam dla Was recenzję gry na panieński, która dostarczy Wam rozrywki podczas panieńskiego wieczoru, a jednocześnie będzie udanym prezentem dla przyszłej Panny Młodej.


Gra towarzyska kółko i krzyżyk

Opis:
Zestaw do gry składa się z planszy i zestawu kieliszków: 4 kieliszki oznaczone krzyżykiem, 4 kieliszki oznaczone kółkiem oraz jeden bez oznaczeń. Do gry dołączona jest instrukcja.

Wykonanie: 9/10
Kieliszki i plansza do gry wykonane są z grubego szkła; po rozpakowaniu całość prezentuje się naprawdę super :) Gra opakowana jest w kartonowe opakowanie z różowym zdobieniem - idealnie pasuje na wieczór panieński. Czemu tylko 9? Szkoda, że gra nie jest zapakowana w ciekawszy sposób, np. w metalowe eleganckie pudełko lub pudełko z personalizacją. Ale ostatecznie zawsze można wykonać takie zdobienie samodzielnie, a liczy się to, co jest zawartością. Podsumowując jakość gry jest bardzo dobra i z pewnością nadaje się na panieński prezent :)

Cena: 8/10
Bardzo przystępna cena, na pewno spodoba się tym, którzy szukają ciekawego pomysłu na panieńskie prezent, a jednocześnie nie chcą zostawiać w sklepach majątku.

Jak wykorzystać grę?

Gra przeznaczona jest dla dwóch osób. Celem gry, podobnie jak w tradycyjnej grze w kółko i krzyżyk, jest ułożenie trzech znaków w jednej linii (horyzontalnie, wertykalnie lub na skos). Gracz, który osiągnie cel jako pierwszy - wygrywa.
Przed rozpoczęciem gry napełnijcie kieliszki ulubionym alkoholem. Aby gra była ciekawsza możecie wykorzystać dwa rodzaje trunków. Osoba z kieliszkim "O" rozpoczyna grę.
Przegrany wypija zawartość kieliszków. Jeżeli w grze uczestniczą tylko dwie osoby, możecie grać dopóki wszystkie kieliszki nie zostaną opróżnione.
Są też inne warianty gry. Jeżeli w zabawie chce wziąć udział więcej osób możecie zmieniać osobę, która przegrała. Tym razem to wygrany wypija shoty i zostaje na kolejną rundę w grze. To dobra okazja, aby sprawdzić kto z Was ma najmocniejszą głowę;)

Podsumowanie:
Myślę, że gra jest fajnym gadżetem, który zaskoczy dziewczyny na panieńskim. Na pewno będzie fajną atrakcją na początek imprezy, która pomoże rozkręcić zabawę. Jestem przekonana, że będzie oryginalnym prezentem pośród innych upominków. Fajnie będzie wykorzystać ją na innych imprezach :)

Może macie swoje pomysły na panieńskie warianty gry? Lub chciałybyście podzielić się swoją recenzją gadżetów na panieński? Jeżeli tak, piszcie do mnie :)

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.