Wieczór panieński w stylu Moulin Rouge

Zastanawiasz się jak przygotować wieczór panieński? Zacznij od wyboru tematu przyjęcia. Gdy zdecydujesz w jaki stylu zorganizować imprezę pozostanie Ci tylko wybrać odpowiednie dodatki. Jeżeli nie wiesz jeszcze, na jaki modny motyw przyjęcia się zdecydować, zapraszam Cię do zapoznania się z moją dzisiejszą notką. Może będzie ona dla Ciebie inspiracją na Twój motyw panieńskiego przyjęcia. Zobacz jak zorganizować panieński w stylu Moulin Rouge.

Ostatnio zauważyłam, że modnym trendem na wieczorach panieńskich są lekcje tańca, najczęściej pole dance lub lap dance. Myślę, że jest to ciekawa atrakcja dla dziewczyn, które lubią wesołą zabawę. Nowe umiejętności można wykorzystać w klubie lub podczas nocy poślubnej, może przydadzą się podczas wykonywania panieńskich zadań?

Jak połączyć wieczór  w szkole tańca ze stylizacją? Fajny pomysł na wieczór panieński to stylizacja Moulin Rouge. Koronki, zmysłowa bielizna, gorsety, kabaretki, podwiązki, boa z piór, wachlarze... Same zdecydujcie, czym jeszcze uzupełnić swój image. Niech inspiracją będą dla Was zdjęcia, które znalazłam specjalnie dla Was w sieci. Zobaczcie też inspiracje na stronie www.PinkDrink.pl - jest to prawdziwa skarbnica pomysłów jeśli chodzi o stylizacje i ozdoby na wieczór panieński.

Żródło: polki.pl

 Im odważniej  tym lepiej. Doskonałe będą kuse stroje. Gdzie kupić ciuchy do stylizacji Moulin Rouge? Zobaczcie przebrania i akcesoria do strojów, które znalazłam tutaj http://www.pinkdrink.pl/sklep,55,stroje_na_wieczor_panie_ski.htm
Odpowiednie będą np. strój króliczka playboya, pończochy i kabaretki

Czy widziałyście musicale takie jak Moulin Rouge i Burleska? Jeśli nie, zobaczcie koniecznie. Może będą dla Was inspiracją. To klasyki, które warto zobaczyć nawet jeśli nie planujecie przebieranej imprezy w tym stylu.

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.