Jak przygotować wieczór panieński? Wszystko, co chciałybyście wiedzieć, a nie miałyście okazji zapytać

Wieczór panieński to chyba najbardziej szalona impreza, jaka może się w życiu przydarzyć, a na pewno ostatnia tak zakręcona zabawa przed ślubem. Z tego względu staje się ona ważnym wydarzeniem, które jest początkiem przygotowań ślubnych.  Są rzeczy, o które chciałybyście zapytać przed organizacją wieczoru panieńskiego, ale nie miałyście okazji? Dzisiaj mam dla Was odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania odnośnie organizacji wieczoru panieńskiego. Zobaczcie wywiad z ekspertem od bezstresowej organizacji wieczoru panieńskiego. Na pytania odpowiada Agnieszka Czaja z Panienskie.pl


Agnieszka Czaja Panienskie.pl
O co najczęściej pytają dziewczyny, które chcą zorganizować wieczór panieński?
O cenę :) Panie często decydują się na wybór atrakcji, której cena nie jest uzależniona od liczby uczestniczek. Część naszych atrakcji posiada określone minimum osób biorących udział w imprezie, a jak wszyscy wiemy kobieta zmienną jest. Aby uniknąć ewentualnych kłopotów, w przypadku gdyby ktoś miał się rozmyślić, dziewczyny biorą pod uwagę atrakcje w stałej cenie – na szczęście takich rozrywek w naszej ofercie nie brakuje.

Które są najchętniej wybierane?

Bardzo popularną atrakcją jest żart w postaci aresztowania Panny Młodej – dwóch policjantów w cywilu przychodzi we wcześniej umówione miejsce i pod dowolnym zarzutem dokonują aresztowania, najczęściej znajdują podrzucone podczas przeszukania narkotyki, choć jeśli dziewczyny mają inny pomysł możemy zatrzymać Młodą pod jakimkolwiek zarzutem.

Czy dziewczyny chętnie zabierają ze sobą na panieński jakieś dodatki, wesołe gadżety? Jakie najczęściej?

Zabierają, oczywiście. Najczęściej jest jakiś drobiazg typu kolorowe boa czy też świecące rogi.

Kto zazwyczaj organizuje wieczór panieński - sama Panna Młoda czy świadkowa? Kto wtedy ponosi koszty?

Zwykle organizacją wieczoru zajmuje się świadkowa, a koszty pokrywają wszystkie uczestniczki imprezy, oprócz oczywiście Panny Młodej. Zdarza się również, iż to sama gwiazda wieczoru przygotowuje tę ostatnią noc swojej wolności, wówczas często sama pokrywa koszty imprezy – taka sytuacja ma jednak miejsce zdecydowanie rzadziej.

Jakie są obecnie najpopularniejsze motywy na wieczór panieński i kawalerski?


Co chwilę pojawiają się nowe, oryginalne pomysły i atrakcje na wieczory panieńskie i kawalerskie, niezmiennie jednak królują limuzyny, striptiz oraz wizyty w klubach i klubach gogo. Myślę, że można śmiało powiedzieć, iż taka impreza robi się powoli tradycją, mimo tego, iż dopiero kilka lat temu moda na organizację wieczorów panieńskich i kawalerskich zawitała do naszego kraju.

Kiedy najlepiej urządzić wieczór panieński - przed samym ślubem zgodnie z tradycją czy kilka tygodni, miesięcy wcześniej?


Niedawno zadzwoniła do mnie klientka, która powiedziała, że ‘u nich imprezę panieńską robi się zawsze na dwa tygodnie przed ślubem’. Pośmiałyśmy się trochę z tego, gdyż oczywiście chodziło o to, żeby w razie czego zdążyć jeszcze odwołać ślub :) Myślę, że to jest bardzo dobry termin na organizację ostatniej nocy wolności – Panna Młoda/Kawaler wiedzą, że termin już tuż tuż, ale zdążą jeszcze odchorować przed Wielkim Dniem.

Czy zdarzają się jakieś nietypowe pomysły i życzenia klientek odnośnie wieczoru panieńskiego?Paniom zdarza się trochę urozmaicać atrakcje z naszej oferty wg własnych preferencji, jest ona jednak tak bogata, że każda z Pań znajdzie coś dla siebie. W związku z tym rzadko pojawiają się jakieś nowe i nietypowe pomysły.


Kiedy można uznać wieczór panieński za naprawdę udany?

Myślę, że kiedy wszystkie dziewczyny, a przede wszystkim Panna Młoda są zadowolone z wystrzałowej zabawy, która będą wspominać z rumieńcem na twarzy i ostatecznie dochodzi do ślubu :) Warto powierzyć organizację tego wieczoru profesjonalistom, aby mieć pewność, że nic go nie zakłóci.


Dziękuję za rozmowę :)
Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.