Już wiosna! Co powiecie na wieczór panieński w plenerze?

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny, co widać i czuć za oknem :) Nastraja mnie to do napisania wiosennej notki o wieczorze panieńskim w plenerze. Jeżeli planujecie wieczór panieński wiosną lub latem zapraszam Was do zapoznania się z moim pomysłami.
 
Źródło: Pinterest.com

Co sądzicie o tym, aby urządzić wieczór panieński w plenerze? Moim zdaniem to świetny pomysł!
Oczywiście pogoda w naszych warunkach klimatycznych jest dosyć nieprzewidywalna, dlatego warto mieć na wszelki wypadek w zanadrzu miejsce, gdzie będzie można schronić się w czasie wiosennej ulewy. Niemniej jednak przyjęcie plenerowe daje naprawdę wiele możliwości przygotowania ciekawych atrakcji dla dziewczyn na wieczorze panieńskim. Mogą być to takie atrakcje na wieczór panieński jak kino plenerowe, grill, ognisko, a latem - impreza nad jeziorem lub basenem.

Źródło: Pinterest.com

Jeżeli zdecydujecie się na plenerowe przyjęcie dobrym pomysłem będzie dekoracja ogrodu. Przydadzą się do tego balony i banery na wieczór panieński. Pięknie wyglądają dekoracyjne kule puszyste, które możecie zobaczyć na fotce powyżej. Na stole powinny znaleźć się kolorowe serwetki z panieńskim motywem i dodatki w tym samym stylu. Zobaczcie dekoracje stołu na wieczór panieński, które znalazłam, mam nadzieję, że będę dla Was tak samo inspirujące, jak dla mnie.

Ale przyjęcie panieńskie nie musi odbywać się przy stole :) Wiosenna pogoda sprzyja różnym, plenerowym aktywnościom. Może wybierzecie się na rowerach na piknik w lesie? Lub zdecydujecie na podróż stopem?  To świetny pomysł, jeżeli lubicie spędzać aktywnie czas. To dobry sposób na miłe spędzenie czasu z przyjaciółkami poza miastem i złapanie pierwszych promieni słońca. Aktywny weekend za miastem wprawi Was w dobry nastrój i wrócicie do swoich codziennych obowiązków ze świeżą porcją energii :)

Źródło: Pinger.pl


Źródło: Dayout.ie
Jeżeli potrzebujecie większej dawki adrenaliny ciekawym pomysłem na wieczór panieńskie może być zabawa w paintball lub wizyta w parku rozrywki. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą wesołych gadżetów takich jak przypinki na panieński lub opaski z rogami, dla Panny Młodej super będzie opaska z welonem :) - dzięki nim każdy dowie się, że to wieczór panieński. Wszyscy chętnie włączą się do zabawy, gdy zobaczą, jaką okazję świętujecie. A nóż uda wynegocjować się jakieś ciekawe zniżki na Wasze atrakcje lub darmowe drinki :)

Gdzie najchętniej spędziłybyście wieczór panieński w plenerze? Czekam na Wasze pomysły, piszcie! :)


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.