W czym tkwi sekret udanego wieczoru panieńskiego?

Masz przed sobą wieczór panieński i zastanawiasz się jak najlepiej go zorganizować? Zobacz w czym tkwi sekret udanego wieczoru panieńskiego. Dzisiaj zebrałam dla Ciebie garść porad, które mam nadzieję będą dla Ciebie inspiracją i okażą się pomocne podczas przygotowań do panieńskiej imprezy.

Źródło: Stylemepretty.com

Zaplanuj wieczór panieński. Jeżeli jesteś świadkową, która organizuje wieczór dla przyszłej Panny Młodej warto zaplanować imprezę dosłownie z ołówkiem w ręku. Warto zabrać się za przygotowanie wieczoru panieńskiego kilka tygodni wcześniej. Będziesz miała wtedy szansę zapoznać się z ofertą na wieczór panieński, która jest dostępna w Twoim regionie. Część rzeczy, takich jak upominki dla dziewczyn, kotyliony czy zabawne prezenty dla przyszłej Panny Młodej możesz zamówić przez internet, co zaoszczędzi Ci wiele czasu. Jednak część atrakcji będzie wymagała trochę więcej starań. Możesz przygotować dla siebie organizer, w którym spiszesz swoje wszystkie pomysły na wieczór panieński, telefony do lokali, w których chcesz dokonać rezerwacji, pomysły na panieńskie zabawy itd. Dowiedz się kogo przyszła Panna Młoda chciałaby widzieć na swojej panieńskiej imprezie. Skontaktuj się z tymi osobami i ustal termin przyjęcia, który będzie wszystkim odpowiadał.

Oblicz budżet. Upewnij się, że budżet na wieczór panieński, którym dysponujesz odpowiada Twoim planom. Uwzględnij w nim wydatki na drinki dla dziewczyn i atrakcje, a także zakwaterowanie i podróż, jeśli planujecie imprezę wyjazdową. Kto płaci za organizację wieczoru panieńskiego? Dobrze jeśli ustalicie to wcześniej. Jeżeli impreza jest dla przyszłej Panny Młodej niespodzianką, najlepiej, jeśli na organizację składają się wszystkie osoby, które biorą w niej udział. Możecie ustalić wysokość kwoty, którą chcecie przeznaczyć na organizację wieczoru panieńskiego. Można również ustalić, które wydatki pokrywacie ze wspólnego budżetu, np. prezent dla przyszłej Panny Młodej, gry na wieczór panieński i atrakcje, a które kupujecie na własną rękę, np. dodatki do stroju do stroju dla każdej z Was.

Rozkręć imprezę dzięki wesołym zadaniom. Na wieczór panieński zwykle są zaproszeni goście, którzy pochodzą z różnych kręgów towarzyskich i w innych okolicznościach poznały Pannę Młodą – znajomi ze szkoły, studiów, członkowie rodziny. Zdarza się, że osoby te nie miały okazji wcześniej się poznać. W związku z tym dobrym pomysłem jest przygotowanie jak najwięcej aktywności, które zintegrują wszystkie osoby na przyjęciu i wypełnią czas w ten sposób, aby każda z zaproszonych dziewczyn czuła się swobodnie w nowym towarzystwie. Dobrym pomysłem na początek imprezy są np. gryna wieczór panieński, które znalazłam tutaj lub zobaczcie też listę zabaw na wieczór panieński i wybierzcie te, które pozwolą Wam najlepiej się zintegrować.

Powiedz wszystkim, jak powinni się przygotować. Poinformuj zaproszone osoby jaką imprezę organizujesz. Oczywiście nie musisz zdradzać pikantnych szczegółów :) Atrakcje na panieński powinny być niespodzianką nie tylko dla przyszłej Panny Młodej, ale tak samo dla wszystkich dziewczyn na zabawie. Warto jednak powiadomić wszystkich, czy planujesz zabawę na mieście, czy w klubie. Jeżeli chcesz zorganizować imprezę z motywem przewodnim zadbaj o to, aby wszyscy byli do tego przygotowani. Możesz umieścić wiadomość o charakterze imprezy na zaproszeniu, np. jakie stroje lub elementy przebrania obowiązują. Po prostu zadbaj o to, aby każda z uczestniczek wieczoru panieńskiego czuła się komfortowo. Jeśli planujesz nocną imprezę na mieście zadbaj też o bezpieczny transport do domu dla każdej z pań. Zapytaj świadka lub znajomych, kto mógłby Ci w tym pomóc.

Udokumentuj wszystko! Nie zapomnij aparatu, świetnie jeśli uda Ci się zdobyć kamerę. Dzięki temu uda Ci się utrwalić wszystkie Wasze babskie szaleństwa :) Będzie to świetny prezent dla przyszłej Panny Młodej z jedynego takiego wieczoru w jej życiu. Wszystkie dziewczyny na zabawie będą zachwycone pamiątkowymi fotkami lub filmikiem, który zmontujecie. Filmy i zdjęcia będą najlepszymi pamiątkami z babskiej imprezy, po które chętnie sięgniecie za kilka lat. 
 
Źródło: Bridalmusings.com

Powodzenia! :-)
Co jeszcze powinna wiedzieć świadkowa przed organizacją wieczoru panieńskiego? Może macie swoje porady, którymi chcecie się podzielić? Piszcie do mnie! :-)


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

1 komentarz:

  1. FAJNY WPIS:-) dla wątpiących w wieczory panieńskie jak znalazł:-)

    OdpowiedzUsuń

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.