Dekoracje na wieczór panieński - kolekcja Glam Diva!

Organizując wieczór panieński dla siostry czy przyjaciółki trzeba przemyśleć wiele kwestii. Poza listą gości, miejscem imprezy, motywem przewodnim, prezentami dla przyszłej Panny Młodej oraz grami i zabawami, które zintegrują i rozruszają wszystkie dziewczyny trzeba pamiętać też o dekoracjach! To one stworzą na wieczorze panieńskim odpowiedni nastrój i sprawią, że wszyscy poczują charakterystyczną dla takiej imprezy atmosferę. Najważniejsze przy przygotowywaniu wystroju jest dobór dodatków o jednolitym stylu i kolorystyce. Wszystko musi do siebie pasować i tworzyć zgraną całość.

Jeśli zdecydujesz, że wystrój na organizowanym przez Ciebie wieczorze panieńskim ma być uniwersalny, możesz postawić na zestaw dodatków z wzorem zebry. Idealna będzie kolekcja dekoracji na wieczór panieński Glam Diva, którą można obejrzeć tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,73,glam_diva.htm
Dominujące kolory w tej kolekcji to fuksja, biały i czarny. Popularny motyw i żywe barwy sprawiają, że dekoracje z tego zestawu cieszą się dużą popularnością.

Dekorowanie stołu zacznij od rozłożenia obrusu. Jeśli chodzi o zastawę, na imprezie takiej jak wieczór panieński spokojnie możesz podarować sobie porcelanę. ;) Najlepiej sprawdzą się plastikowe i papierowe dodatki, które nie tylko będą fajnie wyglądać dzięki motywom graficznym, ale będą też łatwe do sprzątnięcia. Różowe talerze i widelce oraz kubeczki i serwetki idealnie dopasowane do obrusu stworzą razem idealny zestaw!


Bardzo fajny efekt daje wykorzystanie na gadżetach i upominkach dla dziewczyn motywu takiego samego jak na dekoracjach stołu. Wszystkie dodatki, takie jak personalizowane przypinki, kotylion dla Panny Młodej, etykiety na pudełeczkach, lizakach, czekoladowych łyżeczkach czy ciasteczkach z wróżbą posiadają grafikę dopasowaną do elementów wystroju stołu.Tak przygotowaną dekorację wystarczy dopełnić banerem z dowolnie wybranym przez Was napisem. Grafika baneru oczywiście też jest dopasowana do całości wystroju. Litery do stworzenia własnego baneru personalizowanego na wieczór panieński możecie zobaczyć tu: http://www.pinkdrink.pl/sklep,73,7196,litera_do_baneru_personalizowanego_glam_diva.htm Końcowy efekt jest naprawdę super i nie wymaga wiele czasu i przygotowań. Zachęcam do wypróbowania, gwarantuję, że reszta dziewczyn padnie z wrażenia ;)


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.