Wieczór panieńsko-kawalerski. Czy to dobry pomysł?

W przygotowaniach do ślubu nadchodzi taki moment, kiedy zarówno Panna Młoda jaki Pan Młody zaczynają zastanawiać się jak chcieliby spędzić wieczór panieński i kawalerski. Oczywiście, często ich wyobrażenia są nieco modyfikowane przez świadków, którzy biorą organizację tej wyjątkowej imprezy na siebie. Zawsze muszą się oni jednak sugerować życzeniami i ogólnymi wytycznymi Państwa Młodych. Tradycyjny wieczór panieński to impreza w zamkniętym, wyłącznie kobiecym gronie, do którego żaden facet nie ma wstępu. No może poza striptizerem, jeśli jest to zgodne z życzeniem przyszłej Panny Młodej. ;)

Okazuje się, że są jednak pary, które decydują się na zorganizowanie swoich tak zwanych ostatnich wieczorów wolności... wspólnie. Dla niektórych może być to zaskakujące, ale osób skłonnych do urządzenia wieczoru panieńsko-kawalerskiego można znaleźć coraz więcej. W takim przypadku wieczór ten można potraktować jako wspólną szaloną zabawę w grupie najlepszych przyjaciół i znajomych.
Tak naprawdę jest mnóstwo sposobów na spędzenie czasu tak, aby dobrze bawiła się zarówno część żeńska jak i męska. Można wyjechać razem do domku nad jeziorem, nad morze, wybrać się do parku rozrywki, na paintball lub po prostu na imprezę do klubu.

Źródło: punchbowl.com

Jak się nad tym zastanowić, impreza panieńsko-kawalerska może być w zasadzie jedną z niewielu okazji na spędzenie fajnie czasu w tak dużym gronie. W dorosłym życiu, kiedy wszyscy mają mnóstwo swoich spraw, problemów, różne tryby pracy i własne rodziny, bardzo ciężko jest zorganizować wyjazd czy wyjście dla dużej grupy znajomych. Wieczór panieńsko-kawalerskim może być sposobem na uczczenie nadchodzącego ślubu z tymi, z którymi najchętniej spędzamy wolny czas i zebranie ich wszystkich w jednym miejscu, bez wyjątków. Pomysł na przebieg imprezy może być też związany ze wspólnymi zainteresowaniami Pary Młodej. Na przykład jeśli obydwoje są mistrzami karaoke, możecie wybrać się wszyscy do klubu i spróbować swoich sił w śpiewaniu, jeśli uprawiają dużo sportu – pójdźcie wspólnie na ściankę wspinaczkową. Możliwości są nieograniczone.

Źródło: thehouseofbachelorette.com

Jeśli impreza panieńsko-kawalerska będzie na przykład dużą domówką, możecie urozmaicić sobie czas różnymi śmiesznymi grami, jak na przykład gra alkoholowa na wieczór panieński i wieczór kawalerski –ruletka, taka jak ta: http://www.pinkdrink.pl/sklep,58,6861,gra_na_wieczor_panie_ski_kawalerski_alkoruletka.htm

Wieczór panieńsko-kawalerski ma dużo zalet, ale jeśli zdecydujecie się na taką imprezę, nigdy nie przeżyjecie prawdziwego wieczoru panieńskiego tylko w gronie przyjaciółek. Sposób na spędzenie tej wyjątkowej nocy zależy od charakteru i upodobań każdej osoby. Zanim, podejmiecie decyzję o swoim ostatnim panieńskim wieczorze, rozważcie wszystkie za i przeciw i zastanówcie się, co najbardziej was uszczęśliwi. Albo bądźcie sprytne i urządźcie dwie imprezy zamiast jednej... ;P Ciao!

Źródło: nirvanaphotostudio.com

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.