Nowość i mega hit! Piękne plakaty z podpisami jako prezent na wieczór panieński.

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego nie jest taką prostą sprawą. Trzeba pamiętać o wielu szczegółach, ustalić datę i godzinę, która będzie pasowała wszystkim i dopilnować, aby każda z zaproszonych dziewczyn była o wszystkim poinformowana. Jedną z najważniejszych rzeczy jest też wybranie odpowiedniego prezentu. Dobrym pomysłem jest jednak również uzupełnienie głównego prezentu, na przykład bielizny, innymi wesołymi dodatkami. Dodatkowe upominki mogą być też elementem zabaw, które wypełnią Wam czas.

Mega fajnym pomysłem, który łączy w sobie funkcję zabawy oraz prezentu jest plakat z grafiką nawiązującą do wieczoru panieńskiego lub ślubu. Znajduje się na nim miejsce na podpisy wszystkich zaproszonych dziewczyn. Grafiki widoczne na plakatach są nowoczesne i naprawdę piękne. Wzorów jest dużo więc na pewno będziecie w stanie wybrać taki, który trafi w gust głównej bohaterki wieczoru. Na każdym plakacie znajduje się miejsce na podpisy oraz wpisanie życzeń dla Panny Młodej.Niektóre plakaty są nieco bardziej urozmaicone.Świetnym pomysłem jest plakat pod nazwą "Najlepsze przepisy na udane małżeństwo". Grafika nawiązująca do stylu pin-up przedstawia gotującą gospodynię domową oraz upieczony przez nią tort. Na piętrach ciasta każda z dziewczyn powinna wpisać poradę, jak sprawić, aby małżeństwo było udane.
Te rewelacyjne plakaty to nowość na wieczorach panieńskich. Jeśli zdecydujecie się podarować przyszłej Pannie Młodej jeden z nich, na pewno będzie zachwycona. Po latach będzie on super pamiątką po Waszej szalonej imprezie.

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.