Nowy hit wieczorów panieńskich! Słodkie czekoladki z kolekcji Crazy Willy!

Dzisiaj zawitał do nas kurier i przywiózł pierwszą dostawę naszego nowego, rewelacyjnego produktu, którego nie znajdziecie nigdzie indziej! Są to pyszne, belgijskie czekoladki w specjalnym opakowaniu nawiązującym do wieczoru panieńskiego. Na grafice nikt inny tylko Crazy Willy! ;) Nie wiem co jest słodsze - zawartość czy Willy mówiący do nas z rozbrajającym uśmiechem "I'm so sweet. I know you want me"? :) No bo przyznajcie same, kto by się oparł jemu i skrywanej przez niego pysznej czekoladce? ;)


Wesoła, różowo-błękitna grafika idealnie wpisuje się w charakter wieczoru panieńskiego. Takie czekoladki możecie umieścić w pakieciku imprezowym każdej z dziewczyn obecnych na panieńskim albo po prostu położyć je przy nakryciach czy wsypać do naczynia, które postawicie na stole. Każda z Was na pewno z chęcią sięgnie po taki smakołyk. W końcu, która kobieta nie kocha czekolady? ;) Zdążyłam już przetestować reakcję kilku osób na tą czekoladkę i nie trafiłam jeszcze na nikogo, kto szeroko by się nie uśmiechnął, patrząc na opakowanie. A po zjedzeniu i posmakowaniu oczywiście pytają o więcej. :)

Jeśli nie chcecie, aby na organizowanym przez Was wieczorze panieńskim zabrakło czekoladek Crazy Willy - od poniedziałku szukajcie ich w sklepie z gadżetami na wieczór panieński PinkDrink.pl. Polecam! A ja tymczasem idę po jeszcze jedną czekoladkę ;)
Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.