Wiedza o sobie nawzajem - gra, bez której nie może odbyć się żaden wieczór panieński!

Jeśli byłyście kiedyś na wieczorze panieńskim, do którego organizatorka starannie się przygotowała to na pewno w którymś momencie pojawiła się gra z pytaniami dla przyszłej Panny Młodej lub reszty dziewczyn.

Rodzajów takich gier jest kilka, jednak zdecydowanie największą popularnością cieszy się ta, w której zarówno główna bohaterka wieczoru, jak i jej narzeczony odpowiadają na pytania dotyczące swoich upodobań i cech. Oczywiście, ze względu na oczywistą nieobecność Pana Młodego na wieczorze panieńskim musi on na swoje pytania odpowiedzieć wcześniej. :)


Głównym celem zabawy jest sprawdzenie, jak dobrze narzeczeni znają siebie nawzajem. Aby się o tym przekonać, organizatorka wieczoru panieńskiego kontaktuje się z Panem Młodym przed wieczorem panieńskim i zadaje mu szereg pytań na temat jego przeszłości, planów i upodobań oraz drugi zestaw podobnych pytań na temat narzeczonej. Główna część i rozstrzygnięcie zabawy odbywa się już na wieczorze panieńskim.
Aby sprawdzić, jak dobrze przyszła Panna Młoda zna swojego narzeczonego, zadawane są jej dokładnie te same pytania, na które na swój temat odpowiadał przyszły mąż. W zależności od ilości trafnych odpowiedzi, przyznawana jest jej odpowiednia ilość punktów.
Kolejnym etapem jest sprawdzenie, na ile pytań dotyczących głównej bohaterki wieczoru panieńskiego odpowiedział poprawnie Pan Młody. W tym celu Panna Młoda sama odpowiada na te same pytania.

Zabawa wydaje się dość banalna, ale mimo to jest niekwestionowanym hitem wszystkich wieczorów panieńskich. Zawsze wywołuje mnóstwo śmiechu i ekscytacji, zwłaszcza, że odpowiedzi obojga partnerów nie zawsze do końca się zgadzają. :)
Aby umilić Wam zabawę i ułatwić przeprowadzenie gry, przygotowaliśmy dla Was gotową bazę - 2 zestawy pytań umieszczone na specjalnej karcie, z miejscem na wpisanie odpowiedzi obojga uczestników. Dodatkową atrakcją jest zabawna grafika w stylu retro, która zdobi grę. :) Gra na wieczór panieński "Wiedza o sobie nawzajem" do zobaczenia tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,58,8167,gra_na_panie_ski_wiedza_o_sobie_nawzajem_must_have.htm

Kiedy gra już się u nas pojawiła i przyjechała cieplutka z drukarni, nie mogłam się powstrzymać, aby jej nie przetestować :) W tym celu wykorzystałam naszą firmową parę – Dominikę i Tomka. Oczywiście, wszyscy się zbiegli żeby posłuchać odpowiedzi. Śmiechu było dużo, mimo że wcale nie był to wieczór panieński ;)

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.