Wywiad z Dawidem Ozdobą - liderem najpopularniejszej grupy tancerzy erotycznych w Polsce! :)

Organizujecie wieczór panieński i myślicie o tym, żeby zaprosić striptizera, który zatańczy dla przyszłej Panny Młodej? Koniecznie przeczytajcie nasz wywiad z Dawidem Ozdobą - największą gwiazdą BadBoys Team czyli najpopularniejszej w Polsce grupy tancerzy erotycznych! Znajdziecie tu odpowiedzi na Wasze najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości! Zapraszam :)PinkDrink.pl: Może na początek proszę opowiedzieć krótko, jak wygląda i ile trwa typowy pokaz BadBoys na wieczorze panieńskim?

Dawid Ozdoba: Wybrany tancerz wykonuje zmysłowe, dopracowane do perfekcji show, które ma sprawić, aby wieczór na długie lata pozostał w pamięci Panny Młodej oraz jej koleżanek. Pokaz trwa około 15 minut i polega na wykonaniu układu choreograficznego połączonego ze specjalnie dobraną muzyką i strojem. Podczas show, Panna Młoda traktowana jest jak prawdziwa księżniczka. Taniec jest zmysłowy i kulturalny. Po zakończeniu pokazu, tancerz przebiera się w swoje prywatne ubrania i zostaje przez jakiś czas na imprezie. Przeważnie jest to około 30-40 minut. W tym czasie można z nim potańczyć lub porozmawiać.

PinkDrink.pl: Gdzie dziewczyny zapraszają Was częściej – na prywatne pokazy do domów czy do klubów?

Dawid Ozdoba: Tańczymy dosłownie wszędzie, gdzie działa grawitacja. Okres wakacji to wieczory panieńskie i to kilkanaście jednej nocy. Po wakacjach tańczymy w klubach w całej Europie i promujemy grupę. Jednak najbardziej gorącym okresem do pokazów grupowych pozostaje okres Dnia Kobiet i wtedy tańczymy kilka pokazów  jednej nocy - są to pokazy w klubach, restauracjach i na imprezach firmowych. Każdy nasz pokaz musi być wyjątkowy i zapierać dech w piersiach - rozpalać pragnienia i pobudzać zmysły kobiet. Nie jest ważne, czy to mały pokaz w domu czy duży przed setkami kobiet. Zawsze musi być wyjątkowy więc nie zwracamy uwagi, których jest więcej.

PinkDrink.pl: Czy zamawiając pokaz można dowolnie wybrać członka zespołu oraz strój w jaki ma być ubrany?

Dawid Ozdoba: Co do tancerza, można go wybrać na naszej stronie, bo ile kobiet tyle wymagań do wyglądu. Jedne chcą wysokiego, inne niskiego, jedne bruneta, drugie blondyna itd. Ważne jest to, że u nas każdy tancerz przechodzi dokładną selekcję i najważniejsze jest jego zachowanie w stosunku do kobiet i kultura osobista. Co do strojów, to mamy ich bardzo dużo i można je wybrać, ale staramy się niektóre stroje odradzać i polecać te seksowne, np. policjant amerykański lub żołnierz. Strój jest jednak mało ważny, bardziej liczy się osobowość i każdy z BadBoys Team musi mieć to coś, co nas wyróżnia i sprawia, że jesteśmy najlepszą grupą w Polsce.

PinkDrink.pl: Czy striptizer wykonujący pokaz rozbiera się całkowicie? Czy może zależy to od rodzaju występu lub zapłaconej kwoty?

Dawid Ozdoba: Striptizer może tak. Nas nazywają polskimi chippendales lub tancerzami erotycznymi i nasza praca nie polega na rozebraniu się i pokazywaniem wszystkiego tylko na zmysłowym show i pokazaniu tańca połączonego z dopracowanym ciałem. To ma być smaczne i z klasą. Jak ja zaczynałem pracę jako tancerz, dużo było buraków, którzy naoliwkowani biegali po scenie nie wiedząc dokładnie, co mają robić. BadBoys pojawiając się na rynku zmieniło wszystko. To nasz zawód i wykonujemy go najlepiej jak potrafimy, pamiętając o tym, że robimy to dla cudownych kobiet i to one mają być zadowolone po pokazie i czekać na kolejny, który zaskoczy je jeszcze bardziej. Zawsze zakrywamy się flagami po ściągnięciu bielizny, bo wyobraźnia kobiet działa najbardziej właśnie w tym momencie.

PinkDrink.pl: Czy tancerz skupia się jedynie na przyszłej Pannie Młodej czy podchodzi również do innych dziewczyn?

Dawid Ozdoba: Oczywiście, pokaz jest dla Panny Młodej, ale także dla jej koleżanek i wszystkie mają być zadowolone i uśmiechnięte. Zawsze staramy się dopasować do klimatu i wymagań dziewczyn. Raz pokazy są bardzo delikatne innym razem bardziej odważne, ale zawsze mamy swoje granice, których przestrzegamy.

PinkDrink.pl: W jakim przedziale cenowym mieszczą się kwoty, jakie trzeba zapłacić za pokaz? Od czego zależy różnica?

Dawid Ozdoba: Za pokaz prywatny to około 500zł, cena jest ustalona od 10 lat na polskim rynku. Trzeba uważać na pseudo tancerzy którzy obiecują, że za połowę ceny przyjadą i zrobią nawet 3 pokazy. Każdy może to obiecać, ale czy będzie to prawdą lub czy pseudo tancerz w ogóle się pojawi lub jak się pojawi to nie zrobi jakiejś popeliny? Tego już lepiej nie sprawdzać i zaprosić tancerza z BadBoys Team. Jesteśmy na rynku ponad 12 lat i gwarantujemy jakość swoich pokazów. Nieraz doliczany jest dojazd, dla stałych klientek obniżamy ceny i w klubach warszawskich robimy specjalne promocje na pokazy w salkach VIP. Kluby te oferują różnego rodzaju pakiety na panieńskie, urodziny, imieniny itp. W cenie jest pokaz, sala, alkohol itp.

PinkDrink.pl: Czy zamówienia na występy podczas wieczorów panieńskich przyjmujecie od dziewczyn z całej Polski czy głównie z Warszawy?

Dawid Ozdoba: Warszawa to nasze miasto i tu głownie robimy panieńskie, ale współpracujemy z tancerzami z całej Polski. Jeżeli nie jest to weekend to nawet nasi głowni tancerze wyjeżdżają na panieńskie do innych miast.

PinkDrink.pl: Jakie było najdziwniejsze życzenie albo zlecenie, które otrzymaliście?

Dawid Ozdoba: Te i inne historie będą w mojej książce, którą planuję wydać pod koniec 2014 lub na początku 2015 roku. Książka "Wieczór Panieński - cała prawda..." jest już gotowa tylko zostały kwestie marketingowe i prawne.

PinkDrink.pl: Na jakie inne okazje, oprócz wieczorów panieńskich kobiety zapraszają tancerzy erotycznych?

Każda okazja jest dobra, nawet impreza rozwodowa. Pierwsza środa miesiąca, urodziny, imieniny, nowa praca i każda "babska impreza". Jesteśmy dla was, kochane panie i każda okazja na oderwanie się od   rzeczywistości jest dobra.

PinkDrink.pl: Wszyscy członkowie BadBoys Team mogą pochwalić się nienagannymi sylwetkami i muskulaturą. Proszę zdradzić, co robicie na co dzień, aby zachować formę?

Dawid Ozdoba: Większość z nas pracuje jako trenerzy personalni, ćwiczymy sztuki walki i inne sporty. Wiele Kobiet chce poprawić swoja sylwetkę i zgłasza się do nas. Doradzamy, jak trenować, jak jeść i jak cieszyć się życiem.

PinkDrink.pl: Dziękuję za rozmowę

Dawid Ozdoba: Dziękuję bardzo za rozmowę i przesyłam buziaka w policzek oczywiście dla wszystkich pań.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o BadBoys Team, koniecznie odwiedźcie ich stronę: http://badboys.pl/Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.