Cykl "Niezbędne gadżety na wieczór panieński" - kieliszki!


Jakie są niezbędne gadżety na wieczór panieński? Z pewnością, kilka przykładów przychodzi Wam do głowy. Ja postanowiłam wziąć dzisiaj na tapetę kieliszki. Nie ma mowy, żeby mogło ich zabraknąć na Waszej Panieńskiej imprezie! :)

Wieczór panieński to czas na wyluzowanie i pomoc Pannie Młodej w zrelaksowaniu się przed czekającym ją ważnym dniem. Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale uważam, że nic tak nie wprawia w przyjemny nastrój jak spotkanie i drinki z przyjaciółkami. Na organizowanym przez Was panieńskim, musicie więc zadbać o to, aby nie zabrakło Wam odpowiednich akcesoriów. ;)

W zależności od tego, czy wolicie szampana, wino a może coś mocniejszego, koniecznie zaopatrzcie się w odpowiednie kieliszki. Mogą być plastikowe - ułatwią Wam sprzątanie lub szklane, na przykład z imprezowymi napisami typu "flirciara" czy "diablica"Nie zapomnijcie też o specjalnym kieliszku dla głównej gwiazdy wieczoru! Fajnym pomysłem jest na przykład kieliszek z różową nóżką, ozdobiony  dodatkowo uroczym, różowym puszkiem. Nikt mu się nie oprze! ;)
Wszystkie kieliszki na wieczór panieński możecie obejrzeć tutaj: http://www.pinkdrink.pl/sklep,84,kieliszki.htm

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.