Ostry dyżur na panieńskiej imprezie - wkraczają sexy pielęgniarki! ;)

Imprezy przebierane zawsze sprawiają dużo frajdy. Na organizowanym przez Was wieczorze panieńskim również możecie zarządzić zasadę obowiązkowego przebrania zgodnie z ustalonym wcześniej motywem przewodnim :)

Wszystkie kobiety lubią czuć się sexy czasem ubrać nieco bardziej kusząco niż zwykle. Wieczór panieński jest ku temu najlepszą okazją! Jednym z najpopularniejszych i najfajniejszych pomysłów na odważne przebrania są stroje sexy pielęgniarek! Zabawcie się w ostry dyżur i niech każda znajdzie swój odpowiednik George'a Clooney'a! ;)


Jeśli chcecie pójść na całość, zaopatrzcie się w specjalne uniformy imitujące prawdziwe stroje pielęgniarek. Możecie tez zdecydować się na prostszą wersję czyli jako bazę przebrania wykorzystać po prostu ciuchy w białym kolorze.

Do tego musicie mieć oczywiście dobrać dodatki - specjalne czepki, gadżety imitujące lekarski stetoskop czy strzykawki , które dla dodatkowego efektu mogą być też umocowane na czerwonych, koronkowych podwiązkach.

Wszystkie gadżety do strojów pielęgniarek na wieczór panieński znajdziecie tutaj:http://www.pinkdrink.pl/sklep,szukaj.htm?a=s&sna=piel%C4%99gniark

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.