Gadżety do śmiesznych zdjęć na Wieczór Panieński

Jeśli chcecie zapewnić sobie super zabawę na wieczorze panieńskim, a do tego mieć świetną pamiątkę to koniecznie zdecydujcie się zabawne rekwizyty do zdjęć, które będą wspaniałą atrakcją i świetną pamiątką!

Akcesoria, które dobierzecie do zdjęć mogą być dopasowane do motywu przewodniego imprezy lub zupełnie inne, wszystko zależy od Was. Ciekawym i oryginalnym pomysłem jest na przykład tło w formie plakatu policyjnego. Możecie na przykład zdecydować się na ten do zdjęcia policyjnego z tabliczką, a do tego dobrać czapkę policyjną. Gwarantujemy, że taki zestaw będzie cieszył się ogromnym powodzeniem!

Nic tak dobrze nie sprawdza się do wesołych fotek, jak rekwizyty do zdjęć na patyczkach. Korony, wąsy, usta czy królicze uszy, to tylko nieliczne z tych, które macie do wyboru! Nie zapomnijcie też o imprezowych okularach w wymyślnych kształtach i z zabawnymi napisami. Te z napisem „I see drunk people” lub „I'm sexy and I know it” będą idealne na wieczór panieński.

Dodatkową atrakcją będą tabliczki z humorystycznymi napisami lub tabliczki kredowe, na których możecie stworzyć własne napisy. Nie zapomnijcie o perukach, hawajskich naszyjnikach i maskach! Te gadżety to absolutny must have podczas wieczoru panieńskiego. 
Wieczór panieński z tymi gadżetami na pewno będzie udany i niezapomniany, a zdjęcia z fotobudki będą super pamiątką zarówno dla przyszłej Panny Młodej, jak i dla Was!

Zabawne gadżety do sesji foto na wieczór panieński znajdziecie w sklepie z gadżetami na panieńskie >tutaj<

Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.