Piękna aranżacja na wieczór panieński przygotowana przez Panią Izę :-)

Szukacie spójnych dekoracji na wieczór panieński z tym samym motywem? Sprawdźcie, jak wspaniałe dodatki przygotowała Pani Iza.

Jako motyw przewodni wybrano kolekcję Queen of the Night. Czarno-różowa, dziewczęca kolorystyka idealnie współgra z motywem graficznych kropek i różowej kokardy. Na panieńskim stole znalazły się śliczne różowe kubeczki na wieczór panieński oraz talerzyki z tej samej serii. Pudełka na popcorn i słodycze zostały wypełnione paluszkami i innymi smakołykami.  Świetnym pomysłem było również przygotowanie tortu dla Panny Młodej. Jako ozdobę wybrano śliczny opłatek na tort z imieniem Panny Młodej, dzięki któremu łatwo i szybko można przygotować przepiękne panieńskie ciasto. 


Idealnym uzupełnieniem dekoracji stołu okazały się różowe papierowe serwetki, które zostały ułożone w stojące wachlarze.

W dekoracjach pomieszczenia nie może zabraknąć balonów. Tak jak Pani Iza wykorzystajcie czarne i różowe balony na wieczór panieński, które podkreślą charakter imprezy. Jak Wam się podoba taka aranżacja?


Polecam sklep z gadżetami na panieńskie www.PinkDrink.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co myślisz o tym? Zostaw komentarz, dziękuję.